Komentāri

Turklāt līdz seriāla lielajam finālam atlikušas tikai 5 sērijas, kad noskaidrosim intrigu atrisinājumu. Un Skaties.lv Tev piedāvā šīs dienas – 76. – sēriju noskatīties jau tagad!

Tātad šīs dienas sērijā – Fēliksam šķiet, ka viņš noķēris slepkavu, un viņu nokaitina policijas pasivitāte Jevgēņijas lietā. Tikmēr Guntis nopratina Mirdzu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Gatis jūt, ka viņam ir iespēja palīdzēt brālim mīlas frontē, un viņš pierunā Ievu doties pie Edija. Tomēr Edijam nepatīk, ka Gatis iejaucies viņa un Ievas attiecībās. Tomēr Gata pūliņiem ir rezultāts – Edijs un Ieva sirsnīgi izrunājas.

Indulis nolemj Zentai sagādāt romantisku pārsteigumu. Mirdzu pārsteidz atradums viņas somiņā. Fēlikss nopriecājas, ka Sofijas slepkavības lieta beidzot atrisināta.

Foto

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl