10 komentāri
Foto: UgunsGrēka Milda fotografējas kopā ar savu līdzinieci Zaigu!
Foto: TV3 publicitātes foto

Mēdz teikt, ka katram no mums kaut kur pasaulē ir līdzinieks. Skaties.lv nolēma pārbaudīt, vai varam atrast līdziniekus arī seriāla UgunsGrēks aktieriem. Un ar Skaties.lv lasītāju palīdzību atradām! Tie, kurus Skaties.lv lasītāji un žūrija atzina par līdzīgākajiem, piemiņai guva brīnišķīgu iespēju nofotografēties kopīgā fotosesijā ar UgunsGrēka tēlu. Šoreiz publicējam UgunsGrēka Mildu un viņas līdzinieci.

Gan žūrija, gan Skaties.lv lasītāji konkursā par Mildas līdzinieci atzina Zaigu Milošausku. Piemiņai aktrise Ilze Vazdika un Zaiga Milošauska piedalījās kopīgā fotosesijā, savukārt Skaties.lv aicināja Mildas līdzinieci padalīties iespaidos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atklāj, ka pati pieteikusies izsludinātājā konkursā, un viņu iedrošinājis radu puika, kurš savulaik atzinies – UgunsGrēku skatoties tāpēc, ka Zaiga Milošauska viņam atgādinot Mildu. Zaiga nodomājusi – ja jau radu puika saskata līdzību, tad jāpiesakās! Un izrādās, ka Milošauskas kundzei pieteikšanās bijusi veiksmīga.

Zaiga Milošauska arī atklāj, ka, satiekoties ar Ilzi Vazdiku, jau pēc kāda brīža esot pļāpājušas kā senas draudzenes. ”Izrādās, ka bērnībā, ko pavadīju Mellužos, esam dzīvojušas kaimiņos,” atklāj Zaiga Milošauska. Kundze arī atklāj, – fotografēšanās bija visnotaļ jautra un viņai bijis patiess prieks piedalīties.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl