19 komentāri
FOTO: UgunsGrēka Ieva bildējas kopā ar līdzinieci Signiju
Foto: Reinis Oliņš

UgunsGrēka Ievas līdziniece Signija nupat viesojās seriāla uzņemšanas laukumā, kur tapa Ievas atveidotājas – aktrises Ingas Tropas – un Signijas kopīga fotosesija. Rezultātā tapušas brīnišķīgas bildes ar divām skaistām dāmām, ko piedāvājam jums arī apskatīt. 

Signija Skaties.lv atklāja, ka viņu fotosesijas laikā ļoti pārsteidzis, cik ļoti draudzīga un atvērta bijusi Ievas lomas atveidotāja Inga Tropa. ”Man patiešām pārsteidza, cik aktrise bija draudzīga,” neslēpa Signija, ”parunājām. Viņa pastāstīja par seriāla tapšanu. Izrādīja studiju, kur top seriāls. Biju iedomājusies, ka telpas ir plašākas, tas arī man bija pārsteigums.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Signija atklāja, ka viņu UgunsGrēka līdzinieku konkursam ir pieteikusi paziņa un viņa nemaz nav zinājusi par dalību konkursā. Tāpēc liels bijis viņas pārsteigums, kad viņa uzzināja, ka ir viena no konkursa uzvarētājām.

Signija Rancāne ir rēzekniete, taču pašlaik Rīgā apgūst finanšu zinības Banku augstskolā, bet strādā viņa vienā no bankām.

Līdz ar Signijas un Ievas atveidotājas Ingas Tropas kopīgo fotosesiju ir noslēgusies Skaties.lv un seriāla UgunsGrēks veidotāju aktivitāte, kurā tika meklēti seriāla personāžu līdzinieki. Līdz šim Skaties.lv jau ir publicējusi Fēliksa un Mildas līdzinieku fotosesijas. Jāsaka, ka cilvēku aktivitāte šajā konkursā bija ļoti augsta, un konkursam tika iesūtītas tūkstošiem bilžu. Tas tikai kārtējo reizi apliecina, ka UgunsGrēks ir nacionālais seriāls!`

TOP komentāri

 • Sanita Mockus
  +9 +9 0

  Sanita Mockus

  Man šķiet, ka līdzīgāka Ieviņai ir MAGONE no Saimnieks meklē sievu!!!
 • Elgavskij
  +7 +7 0

  Elgavskij

  Galīgi jubnuļis jau? Kas tur līdzīgs? Caurumi vienīgais, iespējams!
 • Màrìte Kùma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl