Komentāri
Foto: šonedēļ UgunsGrēkā – Edija pašnāvības mēģinājums un Manfrēds – Sofijas slepkava?
Foto: LETA

Klāt jauna nedēļa ar jauniem piedzīvojumiem un notikumu pavērsieniem seriālā UgunsGrēks. Vēl arvien nav noskaidrots, kas noslepkavoja Sofiju, un nav arī skaidrs, kur ved pavedieni!

Visticamāk, tā nav ne Ieva, ne Viesturs. Bet varbūt Dana ar Gati? Iemesls viņiem it kā bija. Bet varbūt tas bija Manfreds, šis melīgais izmantotājs. Varbūt šis blēdīgais tipāžs tikai izliekas par krāpnieku, bet patiesībā ir aukstasinīgs slepkava?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un vēl jau attiecību karuselis – Viesturs pārdzīvo par Sofijas nāvi un distancējas no Ievas. Savukārt Edijs, saprotot, ka attiecības ar Ievu, iespējams, tiešām sevi izsmēlušas, ir gatavs uz pavisam radikālu soli un gatavs atvadīties no gaitām šīs zemes virsū… Vārdu sakot – kaislības ir tas, kas raksturo seriālu UgunsGrēks.

Skaties.lv Tev piedāvā apskatīt fotogaleriju, kas Tev pastāstīs, kas gaidāms UgunsGrēkā šonedēļ.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl