FOTO: UgunsGrēka Gunārs ierauts kaislību virpulī

Komentāri

Iecienītā seriāla UgunsGrēks 14. sezona sākusies ar jaunām kaislībām viesnīcā, taču jau tagad iespējams nojaust, kas mainīsies bārmeņa Gunāra dzīvē.

Kādā no seriāla UgunsGrēks iepriekšējām sērijām Helēna un Milda nolēma, ka Gunāram vajag atrast meiteni. Kā atklāj seriāla aizkadri, dāmas ir rīkojušās, un pie apvāršņa parādījusies kāda daiļa būtne. Vai Gunāram ar daiļavu izveidosies romantiskas attiecības, uzzināsi jau drīzumā. Taču līdzās randiņiem Gunārs piedzīvo arī pamatīgu pļauku sejā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk uzzini galerijā!

Kā notikumi seriālā UgunsGrēks risinājušies 7. sērijā, skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl