FOTO: Mīla un naids seriālā UgunsGrēks!

6 komentāri
FOTO: Mīla un naids seriālā UgunsGrēks!
Foto: Publicitātes foto

Šķietami saltais un atturīgais februāris izrādījies nudien kaisles un intrigu bagāts seriālā UgunsGrēks! Meli, krāpšanās, viltus, atriebība, greizsirdība – seriāla skatītāji varēja baudīt visu šo krāšņo cilvēkattiecību buķeti koncentrētā veidā.

Mīlā kā jau karā – visi ieroči atļauti! Acīmredzot pēc šī motīva vadījās UgunsGrēka Sofija, kura gan ar meliem un intrigām centās atgūt Viesturu, kurš savukārt bauda abpusēja mīlu ar Ievu. Fēlikss, kurš parasti izcēlās ar vēsu prātu, ir greizsirdības pārņems, jo viņam šķiet, ka viņa sieviņai ir romāns ar Manfrēdu Ķirsi, kurš savukārt tiek pasniegts kā Silvijas līgavainis – miljonārs no Dienvidāfrikas, kurš patiesībā ir izmanīgs sieviešu manipulators. Tad vēl jaunas meitenes, kas cenšas šantažēt vīriešus, Jezups, kuram katra diena ir kā pārbaudījums, utt. Vārdu sakot  – viss labākajās latviešu seriāla tradīcijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piedāvājam fotogaleriju, kurā varēsi atpazīt spožas seriāla epizodes.

Foto!

TOP komentāri

 • :D
 • skatitaja
 • vika
  +1 +1 0

  vika

  Kādreiz iemīļotais seriāls ar katru gadu kļūst arvien negatīvāks un nebaudāmāks :(
  Domāju, ka pietiek negāciju dzīvē, TV ekrānos gribas kaut ko pozitīvāku skatīt ..... un jauniešus tagad Ugunsgrēkā apmāca kā viegli pelnīt naudu - vajag nodarboties ar fotografēšanu un šantažēt ar bildēm ..... tas drīz vien tiks ieviests reālajā dzīvē!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl