23 komentāri
FOTO: Kuru izvēlēsies Ieva – mīlas trīsstūris UgunsGrēka finālā
Foto: Toms Norde

Jau pirmdien seriālā UgunsGrēks būs 13. sezonas pēdējā sērija, tātad – lielais fināls. No vairākām sižeta līnijām, kas tiks risinātas seriāla sezonas pēdējā sērijā, būs mīlas trīsstūris starp Ievu, Ediju un Viesturu.

Tā nu ir sanācis, ka attiecības starp Ievu un Viesturu ir nonākušas teju strupceļā, savukārt Edija jūtas pret Ievu ir savaldzinājušas lēdiju, un viņam ir dota iespēja atgūt Ievu. Abi vīrieši ir vienlīdzīgās pozīcijās, un Viesturs un Edijs vēlas, lai Ieva izvēlas vienu no viņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atrisināsies šis mīlas trīsstūris – jāskatās pirmdien, bet Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju, kā tika filmēta seriāla epizode, kur trijotne cenšas tikt galā ar trauksmainajām jūtām. Fotogalerijā var nojaust, ka aktieriem šī epizode bijusi pietiekami jautrs brīdis.

Atceries – pirmdien seriāla UgunsGrēks un Viņas melo labāk būs ekskluzīva iespēja – uzreiz pēc UgunsGrēka fināla Tu varēsi noskatīties Viņas melo labāk jaunās sezonas pirmo sēriju Skaties.lv un TvPLay tieši vienu dienu agrāk, pirms to rādīs televīzijā! Vairāk vari uzzināt zemāk dotajā saitē!

UgunsGrēks un Viņas melo labāk jau pirmdien!

Foto

TOP komentāri

 • nu bet
 • ugunsgrēks
  +2 +2 0

  ugunsgrēks

  Mēs nevaram parādīt nobeigumu jo to vēl neesam izdomājuši. PIEDODIET! BET LAIKAM IEVA PALIKS AR GATI UN SOFIJU IR NOGALINĀJUSI BEATRISE JO TĀ IEMĪLJĀS VIESTURĀ BET VIESTURS BŪS KOPĀ AR JAUNO VARONI KRISTĪNI TAS IR 80% KA TĀ NOTIKS
 • hmmm
  +2 +2 0

  hmmm

  Nu ja, Beķeris gāja pakaļ naudas koferim, tad iespējams viņš ir slepkava. Un Ieva varētu saiet ar administratoru :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl