Komentāri
FOTO: ieskaties lielajā “UgunsGrēks” finālā jau tagad!
Foto: ekrānuzņēmums

19. maijs ir pienācis! Šodien ir tā diena, kad noslēgsies ēra pašmāju televīzijā – seriāls “UgunsGrēks” savā 17. sezonā piedzīvos lielo finālu! Kas tur sagaidāms?

Pētersonu viesnīcā tiek organizētas kāzas, bet negaidīti izrādās, ka laulību ceremonijas norise ir apdraudēta. Eva atgriežas no slimnīcas, bet Mare SPA viņu sagaida nepatīkams pārsteigums. Lidijai ir ideja, kā lauzt ar Felzenbaheriem noslēgto īres līgumu. Eva nolemj atriebties Gatim un Danai. Annija provocē Dīnu. Žeņa izmisīgi cenšas paziņot Fēliksam jaunumus. Dana aizmieg ļoti nepiemērotā brīdī. Zenta iepazīstina Hermīni ar saviem ”bārenīšiem”. Pētersonu viesnīcā notiek svinības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: ieskats “UgunsGrēka” finālā

Pēc vakardienas sērijas ir skaidrs, ka laulību savā starpā noteikti neslēgs Gatis ar Evu, taču lielākās aizdomas krīt uz istabeni Zentiņu un viņas sirdsāķīti, izmeklētāju Induli. Taču ir vēl vairāki varianti, uz kuriem krīt aizdomas.

KURŠ PRECĒSIES “UGUNSGRĒKA” LIELAJĀ FINĀLĀ?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl