5 komentāri

Seriāla UgunsGrēks raibajam personāžu pulkam piebiedrojies jauns tēls – nogalinātās Sofijas mamma Beatrise Hartmane, kuru vada tikai viens mērķis – uzzināt, kas ir meitas slepkava un atriebt viņas nāvi.

Jau agrāk seriālā Sofija citiem stāstīja, cik enerģiska ir viņas mamma un cik ļoti viņa ietekmējusi jaunās sievietes dzīvi. Bet tagad, kad Sofija ir mirusi, vai Beatrise ir salauzta? Nē, viņa ir ieradusies UgunsGrēkā ar divtik lieliem ”apgriezieniem”, lai atriebtos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz jāsaka – kāda māte, tāda meita! Ņemot vērā, ka ābols no ābeles tālu nekrīt, un mēs zinām, ka Sofija bija gatava iet ļoti tālu, lai sasniegtu mērķus, tad jādomā, ka arī Beatrise sagādās nevienu vien pārsteigumu. Lai gan Beatrises plāni ir noslēpumā tīti, tomēr jau seriāla pirmajās epizodēs viņa metas virsū Viesturam un tā nabadziņu sabiedē, ka tas sāk novērsties no savas mīlas – Ievas.

Gan Sofijas, gan Beatrises tēli seriāla ir gana efektīgi, tāpēc Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju – vai māte un meita ir līdzīgas?

Foto

Vai Sofija un Beatrise ir līdzīgas?

Rezultāti:
58%

42%

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl