Komentāri

Viena lieta ir lieliski notēlot un iejusties tēlā, pavisam cita – atcerēties lielos teksta blāķus, kā arī sastrādāties ar savu kolēģi, aktieri, tā, lai, paskatoties viens otram acīs, nenāktu smiekli (starp citu, tieši šī iemesla dēļ, viņi pārsvarā izvēlas viens otram acīs neskatīties). Jau piektdien, 19. decembrī, sagaidāms seriāla UgunsGrēks lielais sezonas noslēgums. Gatavojoties tam, portāls Skaties.lv piedāvā jau ceturto aizkadru kuriozu daļu.

Visu šo pirmssvētku nedēļu pie mums, portālā Skaties.lv, būs iespējams atrast ekskluzīvu informāciju, kādu nekur citur neatradīsiet – kuriozus, čukstus par sezonas noslēgumu, kā arī rakstu sērijas par UgunsGrēka tēliem. Piedāvājam jau ceturto filmēšanas aizkadriem jeb “blooperiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan aktieriem ir ļoti grūts darbs, ja to nepavadīs jautrā gaisotnē, kā lai citādāk to iemīl? Noskaties un papriecāsimies visi kopā! :) Turpini sekot informācijai, ka gribi būt pirmais, kurš uzzina to, ko nevar uzzināt nekur citur!

Vai redzēji arī pārējos UgunsGrēka kuriozus?

Šeit 1. daļa!

Šeit 2. daļa!

Šeit 3. daļa!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl