”UgunsGrēka” fināla nedēļā Skaties.lv publicē aktieru īpašos atvadu sveicienus, kurā mākslinieki saka paldies jums, skatītāji, par mīlestību vairāku gadu garumā un piedāvā arī skatītājiem pasveicināt savus mīļākos aktierus. Šodien pasaki paldies Uldim Dumpim par lielisko Aivara Pētersona lomu!

”Atvadoties no ”UgunsGrēka”, mans lielākais gandarījums ir par to, ka mēs, aktieru grupa un uzņemšanas grupa, šķiramies tikpat jaukās un draudzīgās attiecībās, kā mēs sākām pirms daudziem gadiem,” seriālam izskanot, teic Dumpis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Laiks arī mums pateikt paldies Dumpim par Aivara iemiesošanu. Nosūti savu īpašo sveicienu Uldim Dumpim ar Skaties.lv starpniecību! Garantējam – nodosim to aktierim!

Nosūti savu sveicienu Uldim Dumpim!

Atjaunot

Čats

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  Sveicienu Zentiņai sūti šeit!

  Sveicienu Gunāram sūti šeit!

  Sveicienu Lidijai sūti šeit!

  Sveicienu Fēliksam sūti te!

  Foto: Izcilais Uldis Dumpis

  Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

  Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

  Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

  Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

  Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

  2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

  Lasi vēl