1 komentārs

Tas brīdis ir pienācis – seriāla UgunsGrēks 15. sezona jau gaida savus fanus, turklāt portāls Skaties.lv sadarbībā ar video vietni TVPlay saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu iespēju – pirms laika, plkst. 17.10, noskatīties tās pirmo sēriju.

Vai ķirurgs Dāvids Ozols būs tas, kurš paglabās Kristu no neģēļu – Sandijas un Intara – ķetnām? Kādus jaunus pārīšus, skandālus un intrigas sagaidīsim UgunsGrēka 15. sezonā? Šodien ir pirmā diena, kad sāksim ceļu uz visām šīm atbildēm. Lieliska iespēja tev un visiem citiem UgunsGrēka faniem priekšlaicīgi uzzināt jaunākos notikumus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: UgunsGrēka jaunākā sērija jau tagad!

Dāvidu pārsteigs ”Kristas” jeb, precīzāk, pārģērbušās Sandijas uzvedība. Savukārt Zenta ieinteresējas par svarīgiem Āboliņu dokumentiem. Sandija vēlas, lai Intars no Kristas noskaidro banku kartes PIN kodu un internetbankas lietotājvārdu un paroli. Zenta nejauši sabojā dokumentus un cenšas glābt situāciju. Sandija Gatim palūdz naudu, tas Gati pārsteidz. Magdai liekas, ka meita pārvērtusies. Intars piedraud Kristai.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl