114 komentāri

Brīnišķīga vēsts visiem tiem, kas sevi pieskaita seriāla ”UgunsGrēks” fanu pulkam. Tuvojoties seriāla lielajam finālam, portāls Skaties.lv ir sarūpējis ”UgunsGrēka eksperta viktorīnu”! Šī erudīcijas spēle būs patīkams pārsteigums pat visrūdītākajiem un zinošākajiem ”UgunsGrēka” faniem!

Jauno konkursa kārtu vari izpildīt te!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā saka, viss skaistais reiz beidzas, pat seriāls ”UgunsGrēks”, kas 17 sezonas priecējis daudzus no mums. Tāpēc par godu seriāla noslēdzošajai sezonai piedāvājam Tev pārbaudīt, vai esi īsts seriāla fans un eksperts.

Esam arī sarūpējuši foršas balvas – dāvanu grozu no ”Pernod Ricard”, kā arī ielūgumu piedalīties kopā ar ”UgunsGrēka” zvaigznēm seriāla noslēdzošajā pasākumā, kad visi kopā noskatīsies seriāla pēdējo sēriju. Ceram, ka īsti ”UgunsGrēka” fani šo iespēju novērtēs.

Tātad, skanot svinīgam maršam, paziņojam – ielūgumus uz “UgunsGrēka” lielo finālu saņem Ilze J. Ineta A., un Agija S, savukār dāvanu grozu no ”Pernod Ricard” pirmajā ekspertu viktorīnas kārtā saņem Linda D.! Apsveicam un ar uzvarētājām sazināsimies, un pateicamies par visiem pa dalību!

”UgunsGrēka eksperta viktorīna” noritēs trijās kārtās, un katrā no tām pie balvām tiks trīs laimīgie, kas pareizi būs atbildējuši uz visiem jautājumiem. Piedalīties viktorīnā vari vairākkārt, taču atceries – ja vēlies pretendēt uz balvu, Tev pēc testa aizpildīšanas jāatstāj sava kontaktinformācija. Vairāk par konkursa notikumiem vari uzzināt, spiežot uz zaļās pogas.

Konkursa noteikumi!

Šī ir pirmā kārta, un, lai piedalītos konkursā un pretendētu uz balvu, viktorīna pareizi ir jāizpilda līdz 2. maija plkst. 12.00.

Veiksmi!

1/17

Kad sāka demonstrēt seriālu „UgunsGrēks”?

TOP komentāri

  • diāna luna
  • diāna luna
  • Amanda
    +6 +6 0

    Amanda

    Nu par Zentu man nav ko teikt...esmu gan Evu, gan Zentu un arī Lidiju satikusi dzīvē, ne tikai seriālā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl