1 komentārs

Jau gandrīz nedēļa pagājusi, kad tika izrādīta pati pēdējā seriāla “UgunsGrēks” sērija. Svinīgais pasākums norisinājās kinoteātrī “Splendid Palace”, kur uz mirkli iegriezās arī leģendārais Fēliksa dvīņu brālis Leons. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu materiālā, kuru rādīja īsi pirms noslēguma sērijas.

“Daudzi uzdevuši jautājumu – kas tad īsti ir šis fenomens, ko tautā dēvē par daktera Leona lāstu?” ar šādiem ievadvārdiem sākas video, kurā Ģirts Ķesteris vēl pēdējo reizi iejūtas seriāla “UgunsGrēka” lielākā brunču mednieka ādā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī materiāla laikā tiek “izskriets” cauri visam laikam, kamēr Leons bija seriālā, un apskatītas tās dāmas, kurām viņš ar amora bultām sagrozījis prātu. Vēl viens labs veids, kā iegrimt atmiņās par aizgājušajiem notikumiem Latvijas populārākajā seriālā.

Video: Leons vēl pēdējo reizi atgriežas pie skatītājiem

Foto: “UgunsGrēka” lielā fināla filmēšana

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl