1 komentārs

Jau gandrīz nedēļa pagājusi, kad tika izrādīta pati pēdējā seriāla “UgunsGrēks” sērija. Svinīgais pasākums norisinājās kinoteātrī “Splendid Palace”, kur uz mirkli iegriezās arī leģendārais Fēliksa dvīņu brālis Leons. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu materiālā, kuru rādīja īsi pirms noslēguma sērijas.

“Daudzi uzdevuši jautājumu – kas tad īsti ir šis fenomens, ko tautā dēvē par daktera Leona lāstu?” ar šādiem ievadvārdiem sākas video, kurā Ģirts Ķesteris vēl pēdējo reizi iejūtas seriāla “UgunsGrēka” lielākā brunču mednieka ādā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī materiāla laikā tiek “izskriets” cauri visam laikam, kamēr Leons bija seriālā, un apskatītas tās dāmas, kurām viņš ar amora bultām sagrozījis prātu. Vēl viens labs veids, kā iegrimt atmiņās par aizgājušajiem notikumiem Latvijas populārākajā seriālā.

Video: Leons vēl pēdējo reizi atgriežas pie skatītājiem

Foto: “UgunsGrēka” lielā fināla filmēšana

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl