Komentāri
Ekskluzīvi kadri no filmēšanas: vai Ieva beidzot izšķirsies starp Viesturu un Ediju?
Foto: Reinis Oliņš

Šogad 1. septembris ne tikai atnesis jaunu mācību gadu un skarbus laikapstākļus, bet atskaiti, ka līdz Latvijas skatītāju populārākā seriāla UgunsGrēks jaunākajai sezonai vairs atlicis mazāk par nedēļu. Portāls Skaties.lv piedalījās filmēšanā, kurā ievēroja interesantu lietu – Ieva joprojām nespēj izlemt, ar kuru no puišiem paliks kopā. Kā domā tu?

Skaidrs ir viens – jaunajā sezonā atklāsies neģēļa vārds, kurš nogalināja Sofiju, kā arī gaidāma grūtniecība. Par to minēsim mazliet vēlāk, taču ir vēl kāda aktuāla tēma, kas velkas jau no sezonas uz sezonas – vai Ieva beidzot spēs izšķirties, kuru no saviem mīļ0tajiem viņam vēlas savā dzīvē uz visiem laikiem? Varbūt kāds no vīriešiem vairs nespēs izturēt konkurenci un mīlas “kortu” pametīs pirmais? Portāls Skaties.lv nolēma pajautāt saviem lasītājiem un seriāla UgunsGrēks faniem, kurš tad beigu beigās, ņemot vērā iepriekšējo sezonu notikumus, būtu atbilstošāks Ievai – Viesturs vai Edijs?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuru Ieva beidzot izvēlēsies par savu liktenīgo vīrieti?

Rezultāti:
31%

Viesturu

48%

Ediju

6%

Grūti pateikt

15%

Nevienu

Pēc balsošanas aplūko ekskluzīvus kadrus, ko esam uzņēmuši seriāla filmēšanas laukumā, turklāt nekur citur tādus redzēt nebūs iespējams. Šeit redzams, kā neizlēmīgo Ievu joprojām aplido abi ērgļi. Kuram no viņiem izdosies? Skaties seriālā jau no 7. septembra!

FOTO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl