Komentāri
EKSKLUZĪVI: ieskaties fināla sezonas pirmās sērijas kadros jau TAGAD!
Foto: ekrānuzņēmums

Ir pienācis 30. janvāris, kas nozīmē, ka tieši šodien sākas “UgunsGrēka” lielā fināla sezona. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un kvēlākajiem seriāla faniem piedāvā nelielu ieskatu šīs dienas sērijas notikumos jau tagad.

Daži kadri, lai mierīgāk varētu sagaidīt vakaru – tā jau kļuvusi par tradīciju, kad piedāvājam ekskluzīvu ieskatu sērijās, kas vēl nav laistas ēterā. Izņēmums arī nebūs ar seriāla “UgunsGrēks” 17. sezonas pašu pirmo sēriju, kas ievadīs fināla sezonas lielos notikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spriežot pēc anotācijas, jau pirmajā sērijā gaidāms Āboliņu un Felzenbaheru ģimenes pārrunas par Mare SPA viesnīcu, kā arī atklāsies, kāda varoņa liktenis. Nenokavē šovakar, plkst. 20:20, kanālā TV3 seriāla “UgunsGrēks” ar savu pirmo sēriju 17. sezonā!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl