Komentāri

Skaties.lv Tev jau tagad piedāvā noskatīties seriāla UgunsGrēks šīs dienas sēriju. Tuvojas seriāla noslēgums, un notikumi UgunsGrēkā kļūst aizvien trauksmaināki.

75. sērijā skaties – Edijs nespēj nedomāt par Ievu, un Gatis uztraucas par savu brāli. Edijs taču jau mīlestības dēļ mēģināja izdarīt pašnāvību… Savukārt Vadimu pārsteidz Helēnas atklātais noslēpums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viesturs nokļuvis sieviešu krustugunīs – Beatrise turpina melot Viesturam, bet Ievu nokaitina Viestura rīcība.

Manfrēds apsūdz Silviju melos un nodevībā. Vadims nolemj šķirties no Danas un atkal bildināt Silviju. Silvija pārprot situāciju un pārguļ ar Manfrēdu.

Gatim rodas ideja savest kopā Ediju un Ievu. Vadimu sāpina Silvijas rīcība.

Video

(no plkst. 16.15)

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl