Komentāri

Pašmāju iemīļotā seriāla “UgunsGrēks” divi no skatītāju iecienītākajiem varoņiem nonāks briesmās.

Koļa, vēloties pārsteigt savu simpātiju Mildu, uzdāvina viņai dzintara gabaliņus, tomēr izrādās, ka tas nav vis skaistais akmens, bet gan fosfors! Kā zināms, tas uzliesmo un rada nopietnas briesmas cilvēka dzīvībai. Diemžēl Milda sērijas beigās atrasta virtuvē bezsamaņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evas plāni pret Danu ir nopietni – diemžēl saindētā krēma plāns izgāžas. Dana izmet krēmu miskastē, kuru atrod Zentiņa.

Vai tiešām gaidāma dubultnelaime? Skaties seriālu ”UgunsGrēks” piecas reizes nedēļā, katru darbadienas vakaru TV3 plkst. 20.20, kā arī portālā TVPlay HD kvalitātē!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl