Komentāri

Kā rudens, tā arī seriāls UgunsGrēks uzņem apgriezienus, un dramatisms pieaug ar katru nedēļu, ar katru sēriju. Arī turpmākie notikumi nebūs izņēmums, jo, kā atklāj publiski pieejamā anotācija TV3 mājaslapā, Gunāram būs konflikts ar vienu no mīlētākajiem varoņiem – Mildiņu.

Pirms dažām dienām visu Latviju pāršalca ziņa, ka seriālu UgunsGrēks pamet tā galvenā varone Ieva (viņu atveidoja Inga Tropa), taču viņai var sekot arī vēl viens tēls, ko iemīļojusi visa valsts – Milda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā nedēļā varēja labi novērot, ka Gunāra kafejnīcas ilggadējai pavārei ir “zobs” uz jaunpienācēju Karīnu, kas pie viņa sākusi darboties kā viesmīle. Iemesli gan pašlaik vēl ir neskaidri, taču ķīviņš dāmu starpā turpināsies arī tālāk, par ko Karīna ziņo savam priekšniekam. Beigu beigās tas noved pie konflikta situācijas un strīda rezultātā Gunārs Mildu no darba atlaiž…

FOTO

Kā tas noslēgsies? Vai Milda sekos Ievai un pametīs Pētersonu viesnīcu? Skaties jau nākamnedēļ seriālā UgunsGrēks!

UgunsGrēkā parādās Karīna

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl