Dāvids uz nāves gultas, boksa mačs un veca gaļa – mums priekšā ir spraiga UgunsGrēka nedēļa

Pievienot komentāru
Dāvids uz nāves gultas, boksa mačs un veca gaļa – mums priekšā ir spraiga UgunsGrēka nedēļa
Foto: ekrānuzņēmums

Nepietiek ar to, ka iepriekšējā nedēļa Latvijas mīlētākajam seriālam noslēdzās ar lodi ribās, spraigi notikumi turpināsies vēl visu nedēļu (un, iespējams, vēl tālāk). Kāda pustraka sievasmāte savu znotu izaicinās uz boksa maču, viens no tēliem gulēs uz nāves gultas, bet vēl kādam būs problēmas ar sanitāro inspekciju. Ieskatīsimies kanāla TV3 mājaslapā, kur atrodama seriāla anotācija. Tā nedaudz mums visiem pateiks priekšā, ko tad gaidīt no jaunākajām sērijām.

Sibilla turpina Fēliksam būt kā nagla pakaļā

Tagad ir absolūti skaidrs, kāpēc pašā pirmajā sezonas sērijā Fēlikss nebija īpaši priecīgs par to, ka viesnīcā uz ilgāku laiku apmetīsies Žeņas mamma Sibilla, kas ieradās no tālās Krievijas pilsētas Omskas. Viņa dara visu, lai pabojātu Fēliksam dzīvi, un nākamnedēļ tas sasniegs savu kulmināciju – Sibilla viņu izaicinās uz boksa maču un… pārsitīs viņam degunu.

Tas vēl nebūs viss – nedēļas vidū starp abiem gaidāms arī biljarda mačs, kurš, kā rakstīts anotācijā, “beidzas pavisam ne tā, kā cerēts”. Tas, ka tas rezultēsies kaut kādā nesapratnē abu starpā, ir skaidrs, bet kā tieši – to noskaidrosim nākamnedēļ!

Foto: UgunsGrēka jaunākās sezonas filmēšana

Sanitārā inspekcija un… bankrots?

Gunāra nedienas ar gaļu, kuru pasniegt viesnīcas apmeklētājiem, turpināsies vēl neredzētos toņos – nespēdams samaksāt izplatītājiem, Pētersonu viesnīcas kafejnīcas īpašnieks nolēma nedaudz apiet noteikumus. Viņš svaigo pārtikas produktu iegādājās tirgū, taču… bez papīriem, un tieši tajā dienā pie viņa ierodas sanitārā inspekcija. Nekas cits neatliek, kā cūciņu… lidināt ezerā vai atdot visiem, kas ņem pretī. Kā tas viss noslēgsies? Cerams, ne ar bankrotu un milzīgu naudas sodu.

Dāvids guļ uz nāves gultas

Pēc saņemtā šāviena, Kristas mīļotajam nemaz nepaliek labāk. Tieši pretēji – viņa veselības stāvoklis pasliktinās. Iesākumā Marijas Linartes atveidotais apceltais tēls būs ieslēdzies viņa istabā, bet pēc dosies vīrieti apciemot. Citējot, “Krista ierodas slimnīcā pie Dāvida, Dāvidam kļūst sliktāk”. Vai tiešām atvadīsimies no viena patīkama UgunsGrēka tēla jau pašā sezonas sākumā, turklāt tik traģiskā veidā? Noskaidro jau drīzumā, skatoties jaunākās sērijas portālos TVPLay un Skaties.lv, kā arī kanālā TV3 katru darbadienu plkst. 20:20!

Foto: vai tas tiešām bija nāvējošs šāviens?