1 komentārs

Gunāram vienkārši neveicas vai arī Vadims ir pārāk glumjš tips sieviešu jautājumā? Varbūt tas vienkārši ir kāds pārpratums? Noskaidro to seriāla UgunsGrēks šīs nedēļas pēdējā sērijā.

Ievu sadusmo tas, ka Edijs ievācies viesnīcā. Magda ir gatava Kristai izstāstīt visu, ko zina par viņas izcelsmi. Milda apliecina Donātam, ka Helēna viņu nekrāpj. Vadimu ieinteresē meitene, ko Helēna sameklējusi Gunāram. Magda nolemj palīdzēt Kristai un cenšas dabūt Gata DNS paraugu. Vadims iepazīstas ar Sandru un atņem viņu Gunāram. Dana dusmojas, ka Gatis ir tik iecietīgs pret Kristu. Magdas plāns neizdodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Seriāls UgunsGrēks, 12. sērija

TOP komentāri

  • lee
    0 0 0

    lee

    hmm..kaut kas neredzets...vai ta drikst reklamet krievijas akcizes markas cigaretes seriala ugunsgreks jaunaka serija???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl