Cietums, viesnīcas īpašnieku maiņa un izglābta dzīvība: bukmeikeri prognozē ”UgunsGrēka” finālu

4 komentāri
Cietums, viesnīcas īpašnieku maiņa un izglābta dzīvība: bukmeikeri prognozē ”UgunsGrēka” finālu
TV3 publicitātes foto

Iemīļotā seriāla ”UgunsGrēks” pēdējās sezonas noslēgumu piedzīvosim jau pavisam drīz – janvāra beigās. Jau tagad bukmeikeri prognozējuši vairāku izšķirošu notikumu pavērsienu un gaitu.

Seriāla pirmā sezona parādījās 2006. gadā, tolaik zināma kā ”Neprāta cena”, un kopš 2009. gada seriāls pazīstams kā ”UgunsGrēks”. Par spīti daudzajiem negatīvajiem komentāriem par seriāla ziepju operas cienīgajiem notikumiem, tas daudzu gadu garumā bijis nepārspēts reitingu līderis, un tajā filmējusies liela daļa labāko un atzinību ieguvušo latviešu aktieru.

Iepriekšējās sezonas pēdējā sērija skatītājus šokēja. Tika atklāts, ka Grīnberga slepkava ir Pētersonu viesnīcas apkopēja Magda. Satraucoši notikumi norisinājās arī Āboltiņu viesnīcā, Evas dzīvesbiedra un Āboltiņu viesnīcas īpašnieka Gata bijusī mīļotā Dana atrodas uz dzīvības un nāves robežas.

Tāpat skatītāji tika atstāti neziņā par to, vai Sandijas pastrādātie noziegumi tika veikti šizofrēnijas iespaidā vai tomēr slimība tiek tēlota, lai izbēgtu no atbildības.

Foto: iepriekšējās sezonas noslēgums

Sezonas noslēgumā vietējā kazino īpašnieks Vadims Felzenbahers paziņoja, ka no Āboltiņu ģimenes pēcteces Sandijas iegādājies viesnīcu.

Skatītājiem tika atklāts, ka Grīnberga slepkava ir apkopēja Magda, kura uzsvēra, ka to esot izdarījusi, lai pašaizsargātos. ”Triobet” bukmeikeri paredz, ka pastāv 65% varbūtība, ka Magda saņems nosacītu sodu un pastāv 35% iespējamība, ka apkopējai tiks piespriests cietumsods.

Savukārt Eva, vēloties apkaunot Danu, noorganizēja preses konferenci, lai pavēstītu medijiem par sāncenses pagātnes nodarbošanos. Dana, nespējot izturēt spriedzi, izdzēra krietnu medikamentu devu. Tomēr bukmeikeri mierina entuziastiskos skatītājus, prognozējot, ka pastāv 76% iespēja, ka Dana izdzīvos.

Sandija tiek uzskatīta par vaininieci vairākos noziegumos, kuru pamatā, iespējams, bijusi viņas slimība – šizofrēnija. Sandijas tēvs Gatis uzskata, ka pastāv iespēja, ka Sandijai par pastrādātajiem noziegumiem netiks piespriests cietumsods, bet gan piespiedu ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā.

Bukmeikeri uzskata, ka pastāv 63% varbūtība, ka Sandijai sods būs jāizcieš cietumā, turpretim ir 37% iespējamība, ka viņai tiks piemērota piespiedu ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā.

Tikmēr Vadims Felzenbahers Āboltiņu ģimenes viesnīcas īpašniekiem paziņoja, ka viņu viesnīcu viņš esot iegādājies no Sandijas. Bukmeikeri paredz, ka 17. sezonas beigās pastāv 35% varbūtība, ka viesnīca joprojām būs Felzenbahera īpašumā.

Turpretim, ticamāks iznākums, 65% iespējamība, ka viesnīcas īpašuma tiesības tiks atgrieztas likumīgajiem īpašniekiem.

Foto: jaunie varoņi un ieskats noslēguma sezonas aizkulisēs

TV3 seriāla ”UgunsGrēks” 17. sezona sāksies 30. janvārī.

Video

4 komentāri