TV3 seriāla UgunsGrēks notikumi 17.sezonā piedzīvos kulmināciju – lielo finālu

TV3 seriāls “UgunsGrēks” vairāk nekā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām!

Atpakaļ uz rakstu

48 komentāri

 • Anete

  Anete

  Beigas varēja būt labākas , jo beigas bija apmēram tādas ' nu jums ir 1 stunda lai izdomātu beigas ' viss tik sasteigts un tā , man nepatika , varēja būt kāds stāsts klāt , bet nē visi aprecās , nu tas nav tāds kas notiktu ja ugunsgrēks turpinātos . Tiešām esmu vīlusies par pēdējo sēriju ...
 • Annija

  Annija

  Kas ģērbj aktierus?! Saprotu, ierobežots budžets un tā, bet vai tiešām?!.. "Fēlikss"&"Koļa" kamuflāža+strīpas+veste gan jau varējāt vēl kaut ko izdomāt ko piemest vēl klāt. ANNIJA - Kas tā par cepuri? Kurās humpalās tādu var iegādāties? Pērkot cepuri, platā josta dāvanā?! Visos kadros ar neglītu cepuri, brīnums, ka saunas epizodē nebija..
 • Mamma

  Mamma

  Viss bija tiesam jautri,interesanti,patikami skatities.ar meitu ik reizi gaidijam ar nepacietibu....lidz iznaca si pedeja sezona:( kautkads arprats,,tiesam latviesi neko vairak nav spejigi paradit ka tikai rupeklibas...... ieprieks jau bij daudz nepiedienigu momentu...ta pretiga splaudisanas .....nu ok,tads sikums,bet skatas tak berni visa vecuma. Un ko vinji tagad macas...katra serija to vien tik dara ka runa par prostitutam,pakalpojumiem,maukam,indesanam,venu grisana,.... Vel debilaku nosleguma seriju nevarejat uztaisit.drosvien pasi aktieri pedejo sezonu uz vietas teelo,vai vienkarsi parada to kas vinjus interese vissvairak neko netelojot.!!!!? Ta nu gan darbs par kuru maxa vel algu.... Pretigi tiesam skatities,bet berns gaida ar nepacietibu..(..kauns jusu vieta kurs scenariju saraxtijis... )
 • Edgars Nadzins

  Edgars Nadzins

  Pieskaitot vēl "Neprāta cena", kopā 11 gadi sanāk :) :D
 • Agnese

  Agnese

  7 gadi tas dauz atceros to viss sākas kā neprāta cena pa 1 kanālu bija kad aizgāja uz tv 3 kanālu tapa ugunskrēks vai tiešam paradisies lenons elezbete parejie ugunskrēka aktieri kas filmējas sākumā? man pietrukst jautras zentiņa savam prolēmam . ceru jaunais seriāls būs tik intesants,kā ugunskrēks.
 • Ilona

  Ilona

  Ceru, ka nepaliks tukša vieta, bet nāks vietā kaut kas savādāks, tik pat aizraujošs bet cits. Nepieviliet <3
 • Fricis

  Fricis

  Kā tādu sūdu vispār skatās ? Filmas veidotāji laikam jau ir garīgi slimi . Latvijas televīziju pataisa par izgāstuvi.
 • Kristīne
  • Fricis

   Fricis

   Priecājies ! Var gadīties ka vēl visas smadzenes nav izskalotas .
 • Anita

  Anita

  Man tiesām pietrūks Ugunsgrēks, bet ceru kad bus kādi Ugunsgrēka aktieri ari jaunajā latviesu seriāla, tikai vel nezin kāda. Negribas lai nozustu aktieri kuri atklāti sakot ir kļuvusi tuvu sirdij, tie kas ir bijusi visilgāk Ugunsgrēka. Gribētos kad viņi ari būtu kāda cita seriāla ari ... noteikti gaidīšu jauno latviesu seriālu jo ir tik forši sekot lidz ārzemes esot pašmāju seriāliem. Paldies visiem Ugunsgrēka aktieriem par lielo ieguldījumu, tas prasa savu laiku filmet sezonas ari.
 • Anita

  Anita

  Seriālu skatījos aktieru dēļ! Saturu vērtēju ar mainīgām noskaņām.Daudzi aktieri ir redzēti seriālā-cits patika vairāk,cits mazāk,bet M.Linarte ir kronis visam! Tik nesimpātisku sievieti nevajadzēja likt seriālā,vai tas bija domāts ilabo iespaidu sabojāšanai,lai nebūtu tik žēl,kad tas beigsies???Arī ārpus seriāla viņa uzvedas kā "pasaules naba" , un ar tik atbaidošu izskatu......Blondīne ir reāli slima ar lielummāniju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!