11 komentāri
Svētki UgunsGrēka faniem! Šonedēļ pēc ilgas gaidīšanas seriālā atgriezīsies nācijas iemīļotākais varonis
Publicitātes foto

Šī nedēļa būs īsti svētki UgunsGrēka faniem. Pēc vairāku nedēļu satrauktas gaidīšanas seriālā atkal atgriezīsies Regīnas Devītes atveidotā Zentiņa. Bet tas nebūs vienīgais aizraujošais pavērsiens šonedēļ. Skaties.lv piedāvā iemest aci jaunākajos notikumos seriālā.

Negaidīts mīlas četrstūris

Pagājušās nedēļas izskaņā kutelīgā situācijā nokļuva Sandija, kad Eva viņu pieķēra ar Kristas formastērpu. Kā Krista to izskaidros?

Kamēr Eva mēģinās tikt skaidrībā, kuras no viņas dvīnēm ir mele, viņas mīļoto vilinās cita. Dana izmantos Kristas psihoterapijas seansus, lai lieku reizi satiktos ar Gati sev izdevīgā situācijā.

Bet notiks, kas negaidīts – Gata un Danas otrās pusītes Eva un Mareks arī iedegsies simpātijās viens pret otru.

Eva uzticēs Lidijai savas bažas par Gata un Danas satikšanos divatā. Sandija dusmosies uz Evu un nolems viņai atriebties. Gati nepatīkami pārsteigs tas, ko viņš ieraudzīs Evas telefonā.

Lidija sāks šaubīties par Sandijas vārdiem, tā rezultātā Dīns izdomās plānu, kā pierādīt Sandijas godīgumu. Krista pieķers Dīnu nozieguma vietā. Krista izstāstīs Gatim par Dīna izdarīto zādzību, Gatis noticēs Kristai un mēģinās iegūt Dīna vainas pierādījumus.

Nāks gaismā Luīzes un Vadima noslēpums?

Silvija un Jezups aktīvi mēģinās noskaidrot, kas ir Luīzes bērna tēvs. Gunāram pat nāksies samelot, lai patiesība nenāktu gaismā. Jezups, mēģinot noskaidrot, kas ir Luīzes bērna tēvs, nopietni sastrīdēsies ar Gunāru un Fēliksu.

Fēlikss uzņemsies savedēja lomu starp Luīzi un Jezupu. Taču galu galā Silvija tomēr uzzinās jaunumus, kas viņu satrieks. Vai nāks gaismā fakts, ka Vadims ir bērniņa tēvs?

Foto


Silvija būs izmisusi par uzzinātajiem jaunumiem un jutīsies tā, it kā visa pasaule būtu pret viņu sazvērējusies. Gunārs un Fēlikss domās, kā glābt situāciju. Vadims piedraudēs, ka izrēķināsies ar abiem, un mēģinās izlūgties Silvijas piedošanu.

Silvija nakšņos viesnīcā un atsacīsies atgriezties pie Vadima. Viesnīcas darbinieki mēģinās Silvijai palīdzēt. Silvija pazemos Luīzi un uzstādīs Vadimam ultimātu.

Zenta atgriežas un jau vērpj intrigas

Taču pats gaidītākais notikums šonedēļ būs Zentiņas atgriešanās. Tauta jau bija pamatīgi nobažījusies par to, kur palikusi Devītes atveidotā varone, pieļaujot iespēju, ka Zentiņas tēls no seriāla pazudis. Taču viss tomēr ir labi.

Zenta atgriezīsies no atvaļinājuma, ko izrādīsies pavadījusi Spānijā.

Atgriezusies viesnīcā, Zenta turpinās būt eiforiskā noskaņojumā un kavēties atmiņās par lielisko ceļojumu uz Spāniju.

Protams, šiverīgā istabene jau uzreiz metīsies strādāt savus stiķus – viņa nočieps Gunāram kokteiļus!

TOP komentāri

  • pfff
    +5 +5 0

    pfff

    Kādam varbūt iemīļotākais varonis, bet man - kaitinošākais. Tik truls tēls - sieviete gados, bet ar bērna prātu un ļaunu sirdi. Un kā vienmēr - visiem gandē dzīvi, bet pati paliek nesodīta.
  • Panna
  • Laumiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl