1 komentārs
Beidzot īstas asinis un mironis “UgunsGrēkā”! Zentiņa istabā atrod vīrieša līķi
Foto: ekrānuzņēmums

Šajā sezonā pašmāju populārākā seriāla skatītāji jau reiz bija liecinieki slepkavības mēģinājumam un pat bērēm, taču galu galā Āboliņu ģimenes galva, Lidija izrādījās pārāk slīpēta un savu nāvi inscenēja. Šajā sērijā gan asinis, gan līķis būs pavisam īsti!

Sērijas iesākumā turpinājās informācijas karš par Danas pagātni, kurā vecais Grīnbergs draud izstāstīt viņas agrāko nodarbošanos. Vecais izvirtulis arī piedāvāja atsvaidzināt jaunības dienas iemaņas, aicinot uz savu numuriņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gata greizsirdības scēnas turpinājās, un viņš ieradās pie savas jaunības dienas mīlas Pētersonu viesnīcā. Skaidrojot, kas tad īsti noticis starp viņu un Mareku, pie kopsaucēja pāris nespēja nonākt, un Eva viņu patrieca, sakot, ka starp viņiem viss ir beidzies!

Savukārt Sandija nespēj apvaldīt savus slepkavnieciskos instinktus – viņa jau gatava novākt nākamo – veco Teodoru (vismaz viņa tā domā, ka nākamo, jo kā nekā Lidija tomēr ir dzīva), jo baidās, ka viņš varētu izjaukt plānu pārņemt “Mare SPA”. Dīns karstasinīgo blondīni nomierināja, liekot galdā citu plānu – nozagt zibatmiņu jeb “flešu”, kas karājas kungam kaklā, un ieskatīties, kas tur ir iekšā.

Foto: kadri no šīs dienas “UgunsGrēka” sērijas

Pa to laiku Grīnbergs jau ķērās pie nākamās jaunās dāmas aplidošanas, un šoreiz tā bija Krista, kas vīram atnesa vakariņas. Viss, protams, beidzās ar roku palaišanu, par ko meitene draudēja pastāstīt Aivaram un izspērās laukā no viņa numuriņa.

Tuvojoties kulminācijai, bija skaidrs, ka Grīnbergu viena gaidītā ciemiņa vietā ieradīsies divi negaidīti. Lidija vēlējās lieku reizi pārliecināties, vai viņš nav izpļāpājis kādam kundzes noslēpumu, kā arī Gatis, kurš kā baltais bruņinieks glābs Danas pagātnes sērgu, kuru vecais vīrs draudēja izpļāpāt Marekam.

Taču galu galā to, kurš tad īsti viesojās pie viņa, visticamāk, uzzināsim atlikušajās “UgunsGrēka” sezonas sērijās, jo nākamajā rītā Zentiņa numuriņā atrada guļam viņa līķi…

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl