3 komentāri
Atklājam! Cik maksā “UgunsGrēka” lielā fināla Danas smalkā kāzu kleita?
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Tūlīt jau mēnesis riņķī, kad kanālā TV3 savu pēdējo sēriju piedzīvoja nu jau leģendārais seriāls “UgunsGrēks”. Lielajā finālā piedzīvojām divas kazās, un portāla Skaties.lv rīcībā nonākusi informācija, ka viena no kleitām ir slavenās latviešu dizaineres Katjas Šehurinas radīta.

Šehurinas radītajos tērpos staigājušas tādas pašmāju zvaigznes kā Maija Silova, Aija Andrejeva, Gundega Skudriņa u.c., un tagad viņām pievienojās arī Latvijas Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe, kura dizaineres radītajā kāzu kleitā “Alice” no 2016./2017. gada sezonas mirdzēja seriāla “UgunsGrēks” lielajā finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Katja ar mums bija ļoti draudzīga, atsaucīga un pretimnākoša sadarbībā,” atzīst seriāla veidotāji. Tiek lēsts, ka šīs kleitas tirgus vērtība ir aptuveni 2000 eiro.

Danas un citas, kā arī jau nākamās sezonas kāzu kleitas apskatāmas šeit.

Foto: “UgunsGrēka” varone Dana latviešu dizaineres Katjas Šehurinas dizainētajā kāzu kleitā

Katjai Šehurinai pieder arī savs zīmols “katyakatya shehurina”, kura vienīgais veikals atrodas Londonā. Dizaineres produkciju iespējams nopirkt Apvienotajos Arābu Emirātos, ASV, Japānā, Bahreinā u.c.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl