Komentāri

Laba ziņa! Šodien pēc vasaras brīvdienām TV3 ekrānos, Skaties.lv un TVPlay atgriežas seriāls UgunsGrēks! Intrigas, mīlas kaislības, meli un patiesība – seriāls, kas aizrit teju vienā elpas vilcienā. Ieslēdz plkst. 20.20 TV3 vai ienāc Skaties.lv un skaties UgunsGrēku tiešraidē!

Kā sāksies UgunsGrēka jaunā sezona? Tad nu lūk – tiks pratināts Sofijas slepkava. Indulis pārdzīvos, ka nav bijis pietiekami profesionāls, lai saprastu, kurš ir īstais vainīgais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Krista nesapratīs, ko nozīmē Lidijas iejaukšanās viņas un Gata attiecībās. Gatis noskaidros, ko nozīmē Lidijas teiktais vārds ASINSGRĒKS!

Jevgēņijai kļūs slikti, un Fēlikss par viņu, dabiski, uztrauksies.

Lidija piedāvās Kristai naudu, taču Krista atteiksies. Jevgēņija paziņos Fēliksam negaidītus jaunumus. Gatis pieķer Lidiju melos…

Pirms pieejams UgunsGrēka jaunās sezonas 1. sērijas video, piedāvājam apskatīties fotogrāfijas, kā tapa seriāla jaunās sezonas sērijas.

Foto

Tātad UgunsGrēka jauno sēriju varēsi skatīties, sākot no plkst. 20.20!

UgunsGrēka jaunās sezonas 1. sērija!

Un atceries – tieši pēc UgunsGrēka sākas šovs Saimnieks meklē sievu! Vai saimnieki atradīs savas sirdsdāmas, un kā šova dalībniekiem veiksies mīlas frontē – skaties jau šovakar!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl