Asinsgrēks, negaidīti jaunumi un slepkava – skaties UgunsGrēka jaunās sezonas 1. sēriju!

0 Komentāru
Asinsgrēks, negaidīti jaunumi un slepkava – skaties UgunsGrēka jaunās sezonas 1. sēriju!
Foto: Reinis Oliņš

Laba ziņa! Šodien pēc vasaras brīvdienām TV3 ekrānos, Skaties.lv un TVPlay atgriežas seriāls UgunsGrēks! Intrigas, mīlas kaislības, meli un patiesība – seriāls, kas aizrit teju vienā elpas vilcienā. Ieslēdz plkst. 20.20 TV3 vai ienāc Skaties.lv un skaties UgunsGrēku tiešraidē!

Kā sāksies UgunsGrēka jaunā sezona? Tad nu lūk – tiks pratināts Sofijas slepkava. Indulis pārdzīvos, ka nav bijis pietiekami profesionāls, lai saprastu, kurš ir īstais vainīgais.

Savukārt Krista nesapratīs, ko nozīmē Lidijas iejaukšanās viņas un Gata attiecībās. Gatis noskaidros, ko nozīmē Lidijas teiktais vārds ASINSGRĒKS!

Jevgēņijai kļūs slikti, un Fēlikss par viņu, dabiski, uztrauksies.

Lidija piedāvās Kristai naudu, taču Krista atteiksies. Jevgēņija paziņos Fēliksam negaidītus jaunumus. Gatis pieķer Lidiju melos…

Pirms pieejams UgunsGrēka jaunās sezonas 1. sērijas video, piedāvājam apskatīties fotogrāfijas, kā tapa seriāla jaunās sezonas sērijas.

Foto

Tātad UgunsGrēka jauno sēriju varēsi skatīties, sākot no plkst. 20.20!

UgunsGrēka jaunās sezonas 1. sērija!

Un atceries – tieši pēc UgunsGrēka sākas šovs Saimnieks meklē sievu! Vai saimnieki atradīs savas sirdsdāmas, un kā šova dalībniekiem veiksies mīlas frontē – skaties jau šovakar!

0 Komentāru