Komentāri
“Ārpus filmēšanas laukuma ar kolēģiem neflirtēju, citādi “atrautos”!” Stāsts par jauno “UgunsGrēka” zvaigzni Karinu Lučiņinu
TV3 publicitātes foto

Šajā sezonā seriāla “UgunsGrēks” fani sagaidījuši uzreiz trīs jaunus tēlus. Viena no tām ir noslēpumainā un koķetā Megija, kuru atveido liepājniece Karina Lučiņina. Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu par viņas varoni. 

Lai gan visu iemīļotais “UgunsGrēks” ieņēmis kursu uz finišu, Karina nejūtas kā ielēkusi aizejošā vilcienā: “Man ir sajūta, ka dzīves plūsma nemanāmi ievirpināja mani kustīgajā mehānismā, kas jau pacēlies un lido pamatīgā ātrumā. Bet man vienmēr ir paticis, kad mati plīvo vējā,” rotaļīga savos izteikumos ir Megijas lomas atveidotāja.

Tas arī rezultējās viņas atbildes ātrumā par to, vai ilgi domājusi – filmēties “UgunsGrēkā” vai nē! “Man zvanīja, un ilgi nedomāju, bet piekritu uzreiz!”

Foto: Karinas atveidotā Megija seriālā “UgunsGrēks”

Ir skaidrs, ka aktrises varone bieži vien izspēlēs flirta kārti, lai tiktu pie kārotā. Lučiņina godīgi atklāj, ka tas viņai nesagādā lielas problēmas. “Man patīk, kad manām varonēm ir iespēja koķetēt filmēšanas laukumā, bet ārpus tā ar kolēģiem gan to neuzdrošinos, jo tā var arī “atrauties…” no viņu otrajām pusītēm!” smej Karina.

Kā vienmēr, kad jautājam seriāla veidotājiem vai aktieriem ieskicēt tuvojošos notikumus un pārsteigumus, atbildes ir ļoti noslēpumainais, un arī šī reize nebija izņēmums: “Pārsteigumi jau ir vērtīgi ar savu pārsteigumu. Tāpēc sekojiet reklāmai!”

Noslēgumā lūdzām, lai meitene noraksturo Megiju, uz ko sekoja asprātīgi lakoniska atbilde: “Она прекрасна!”

IZLASI INTERVIJU: LEĢENDĀRĀ OLGA DREĢE GATAVA PRECĒTIES ARĪ 80 GADU VECUMĀ!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl