Aktrises Olgas Dreģes nezūdošā skaistuma noslēpums – mīlestība pret cilvēkiem un apģērbs no “humpalām”

Pievienot komentāru
Aktrises Olgas Dreģes nezūdošā skaistuma noslēpums – mīlestība pret cilvēkiem un apģērbs no “humpalām”
TV3 publicitātes foto

Mēs viņu pazīstam no daudzām izcilām lomām gan teātrī, gan arī latviešu kino, taču šogad viņas aprunātākais darbs Latvijā pavisam noteikti bija seriālā “UgunsGrēks” Lidijas tēlā, kad visa valsts ieslīga nelielās sēras, jo vienā no sērijām viņa it kā tika nogalināta, taču beigās viss beidzās veiksmīgi. Portāls “Skaties.lv” nolēma noskaidrot žiperīgās kundzītēs mūžīgā skaistuma noslēpumu.

“Tie ir gēni! Mīlestība pret pret to, ko daru, un visiem cilvēkiem,” patiesību atklāj Dreģe, kura stāsta, ja varētu, apmīļotu visu pasauli. Viņa ir laimīga, ka var apdzīvot šo zemeslodi, bet nosoda tos, kas to piedrazo.

“Es dzīvoju slāpdama, mēli izkārusi, un turpināšu tā darīt, jo zinu, ka Dieviņš mani mīl!” Tas arī redzams darba dienu vakaros kanālā TV3. “Es bieži saņemu komplimentus par to, kā var nospēlēt tik neglītu tēlu,” smej leģendārā Dailes teātra aktrise.

Foto

Labo izskatu nosaka arī apģērbs, kuru, aktrise neslēpj, nereti iegādā lietoto apģērbu veikalos jeb “humpalās”. “Par savu tēlu ir jārūpējas, un ne vienmēr pietiek ar to, ko piešķir teātris vai filmēšanas laukumā. Jau gadiem ik pa laikam iegriežos “humpalās” un paskatos, varbūt kaut kas noder arī Lidijas tēlam,” Latvijas populārākā seriāla aizkulises atklāj Āboliņu ģimenes galvas atveidotāja.

“Viss ir katra paša ziņā. Ja par sevi nerūpēsies, kurš tad cits to darīs?”