Komentāri

Dziesmas, grāmatas, pat parasti raksti internetā – nekas no šiem, vismaz pārliecinoši lielākā daļa netop “ar pirmo”! Katram ir vai nu uzmetums, vai mēģinājumi tikt līdz gala rezultātam. Arī seriāls UgunsGrēks tiek filmēts un filmēts līdz sasniedz to, ko katru darbadienas vakaru varējām vērot kanālā TV3. Šodien noslēdzas 12. sezona, bet kuriozu un aizkadru mums vēl ir daudz. Turpinām priecāties!

Arī aktieri ir tikai cilvēki, vai ne? Ņemot vērā, ka seriāla UgunsGrēks lielais sezonas noslēgums sagaidāms jau šodien, portāls Skaties.lv visu nedēļu saviem lasītājiem piedāvāja vēl neredzētus un ekskluzīvus materiālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan aktieriem ir ļoti grūts darbs, ja to nepavadīs jautrā gaisotnē, kā lai citādāk to iemīl? Noskaties un papriecāsimies visi kopā! :)

Vai redzēji arī pārējos UgunsGrēka kuriozus?

Šeit 1. daļa!

Šeit 2. daļa!

Šeit 3. daļa!

Šeit 4. daļa!

Šeit 5. daļa!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl