Aivars Pētersons pamet UgunsGrēku, atgriežas Leons un Ieva? Fanu drošā versija

36 komentāri
Aivars Pētersons pamet UgunsGrēku, atgriežas Leons un Ieva? Fanu drošā versija
Publicitātes foto

Pēc paziņojuma, ka novembra beigās UgunsGrēkā tiks apbērēts kāds svarīgs varonis un uz šo ceremoniju ieradīsies arī ārzemēs dzīvojošie tēli, tūkstošiem fanu metušies balsot un diskutēt, no kura varoņa tad atvadīsimies. Lielākā daļa ir izsprieduši, ka nelaime gaida Pētersona viesnīcas saimnieku Aivaru.

Versija, ka seriālu pametīs Aivars un viesnīcai būs nepieciešams jauns saimnieks, kā rezultātā no ārzemēm ieradīsies tādi tēli kā Leons un Ieva, šķiet visticamākā 59 procentiem skatītāju.

“Mirs gan jau Aivars, jo vecie varoņi, piemēram Ieva, neatbrauks tak uz Sandijas bērēm,” diskusijās loģiski spriež skatītāji.

“Pēc izslēgšanas metodes sanāk divi – Aivars vai Mildiņa, ja vecie tēli būs uz bērēm, drīzāk Mildiņa,” spriež fani.

“Ja uz bērēm ieradīsies Leons, manis pēc var apmirt visi,” viedokli pauž kāds skatītājs.

FOTO: vai kāds no šiem jaukajiem tēliem atgriezīsies?

23 procenti skatītāju spriež, ka aiziet no seriāla varētu arī Mildiņa, bet pavisam maz ir tādu, kuri pārliecināti, ka bēres tiks rīkotas, godinot Kristas, Lidijas vai Gata aiziešanu – uz tādām nesabrauktu vecie tēli.

Tajā pašā laikā fani publiski izsaka lūgumu scenārija autoriem vēl kaut ko mainīt – ikviens seriāla tēls ir skatītāju mīlēts, un faniem ļoti negribētos, lai kāds no tiem pazūd uz visiem laikiem.

To, kura nāvei par godu tad īsti tiks rīkotas vērienīgās bēres, uzzināsim jau novembra otrajā pusē TV3. Savu viedokli izteikt un nobalsot vari šeit.

TOP komentāri

 • noteikti
  +8 +8 0

  noteikti

  Un tas šokētu arī MARE SPA un vins bus atstajis testamentu kur visi būs pārsteigti par to saturu
 • ANOTĀCIJU LASĪTĀJS
  +7 +6 -1

  ANOTĀCIJU LASĪTĀJS

  Izlasiet taču anotāciju ...16. un 17. novembrī varat skatīties kā Lidijai būs kirdikt.
  ..."Tiek apdraudēta Lidijas dzīvība.Mare SPA visi ir šokā par negaidīto pavērsienu. No Parīzes atlido Edijs, lai piedalītos bērēs. Dana pārdzīvo notikušo, Mareks visiem spēkiem cenšas viņu atbalstīt un mierināt. Dīns mēģina bremzēt Sandijas kāri iedzīvoties.Pēc bērēm tiek nolasīts testaments, un dokumenta saturs visus pārsteidz.''
  Tā lūk UGUNSKURA FANI :)
 • Temīda
  +4 +4 0

  Temīda

  cik labi būtu,ja seriālu pamestu divas sprāk-les : stulbā luīze un varde sandija,pretīgas abas divas !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl