Abas māsas ir DZĪVAS – ar Sandijas nekrietnību un jauna tēla parādīšanos sākas UgunsGrēka jaunākā sezona!

3 komentāri
Abas māsas ir DZĪVAS – ar Sandijas nekrietnību un jauna tēla parādīšanos sākas UgunsGrēka jaunākā sezona!
Foto: ekrānuzņēmums

Šovakar krita noslēpumu un nepacietības plīvurs, jo aizvadīta kārtējā vasara, un gaidas pēc Latvijas populārākā seriāla UgunsGrēks jaunākās sezonas atmaksājās – pirmajā sērijā atklājās, ka sadurta (un tikai sadurta) tika Sandija.

Seriālā ienāk jauns tēls

Jau pašā pirmajā sērijā bija arī Lāsmas Kugrēnas lielais iznāciens televīzijā, kura atveido Jevgēņijas māti. Uzreiz jau bija skaidrs, ka viņa UgunsGrēkā ieradusies uz ilgāku palikšanu un ir gatava pie vietas nolikt savu znotu Fēliksu. Bet – kā viņai tas izdosies? Un kādus paņēmienus viņa izmantos? Varbūt centīsies pat abus mīlniekus izšķirt?

Foto

Sandiju sadūra… Krista?

Protams, tā jau nebūs Sandija, ja viņa neizstrādās kādu nekrietnību – Dīns iepriekšējā sezonā sajauca abas māsas un dunci raidīja savas milzīgās simpātijas, Sandijas virzienā, kas tagad nu guļ slimnīcā. Bet tas nav viss – policija aizturējusi Intaru, kurš tieši neīstajā brīdī atradās konkrētajā numuriņā pie asiņainā Sandijas ķermeņa. Taču, meitenei attopoties un saprotot, kas notiek, blondā ļaundare policijai sērijas beigās nāca klajā ar vēsti, ka dūrēja bijusi neviena cita kā viņas māsa Krista.

Ar jauno sezonu radās daudz jautājumu, bet uz tiem atbildes tiks sniegtas uzreiz, šajā 16. sezonā, un tā katru darba dienas vakaru kanālā TV3, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay plkst. 20:20.

Foto: UgunsGrēka 16. sezonas pirmā sērija!

3 komentāri