Komentāri
5 kadri: ieskaties jaunajā UgunsGrēka sezonas sērijā jau tagad!
Foto: ekrānuzņēmums

Septembra 7. datums televīzijas skatītājiem iezīmējies ar to, ka kanālā TV3 atsākas pašmāju populārākais seriāls UgunsGrēks, kurš atgriežas ar jauniem varoņiem, jaunām intrigām un vēl daudz ko citu. Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties piecos seriāla kadros jau tagad!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 iemīļotā seriāla UgunsGrēks iepriekšējā sezona noslēdzās ar vairākiem neatbildētiem jautājumiem un lika ne vienam vien skatītājam lauzīt galvu par to, kas sekos turpmāk! Jau 14. sezonas sākumā kļūs zināms, kurš no varoņiem nogalināja Sofiju, kā arī, kuru – Viesturu vai Ediju – visbeidzot izvēlēsies Ieva.

Ieskaties seriāla jaunākās sērijas notikumos jau tagad!

Tiks rastas atbildes

Viens no lielākajiem seriāla UgunsGrēks skatītāju jautājumiem – kurš nogalināja Sofiju? Iepriekšējās sezonas beigās to jau pamanījās noskaidrot Fēlikss un Gunārs. Abi, neticot policijai, uzsāka izmeklēšanu, kas 13. sezonas noslēgumā vainagojās ar panākumiem. Tā kā Fēlikss un Gunārs skatītājiem slepkavas vārdu šobrīd neatklās, atliek vien gaidīt sezonas sākumu un slepkavas aizturēšanu. Savukārt otrs lielais jautājums, kas tirda ne vienu vien – kuru no vīriešiem izvēlēsies Ieva? Gan Edijs, gan Viesturs ir darījuši Ievas labā neiespējamas lietas, un abi arī likuši viņai vilties. Tas Ievas izvēli nebūt neatvieglo, jo abi vīrieši viņai tuvi un svarīgi. Arī Ilgi gaidītais Ievas lēmums nonāks pie skatītājiem sezonas sākumā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl