Komentāri

Vairs tikai viena nedēļa līdz lielajai dienai, 30. janvārim, kad TV3 ar lielo fināla sezonu atkal ieradīsies ”UgunsGrēks”. Gaidot skaisto notikumu, Skaties.lv piedāvā atskatīties uz pagaidām 16 sezonās paveikto.

Vai zināji, ka līdz šim pārraidīta jau 1131 sērija un seriālā filmējušies jau teju 200 aktieri? Noskaties īpaši Skaties.lv faniem veidoto video un uzzini jaunus faktus par savu iemīļoto seriālu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: jaunie varoņi un ieskats noslēguma sezonas aizkulisēs

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl