Komentāri

Seriāla Sirdsmīļā Monika galvenās lomas atveidotāja Mirdza Martinsone atzīst, ka nav no tiem, kas ar kolēģiem čubinātos ārpus darba laika, bet uz skatuves ļoti novērtē saprašanos no pusvārda.

”Es vispār neesmu tāda, kas ar kolēģiem čubinātos ārpus darba laika. Ne jau tāpēc, ka būtu pretenzijas pret citiem aktieriem. Nē, vienkārši katrs cilvēks ir citādāks. Manī nav šīs vēlmes čupoties. Kā Monikai, pie kuras jebkurā brīdī kāds var aizskriet iedzert kafiju. Man tā nepatīk. Atceros, kādreiz šādu atturību ievēroju savā teātra krustmātē – oficiāli tāda bija Vija Artmane, bet īpaši tuva un mīļa man bija Lilita Bērziņa. Viņa mani iemīlēja. Spēlēju lomas, ko viņa bija jaunībā spēlējusi, labi sapratāmies,” sarunā ar žurnālu Rīgas Viļņi atklāj Martinsone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Monika lomas atveidotāja arī bilst, ka iecienītā seriāla turpinājums pēc 16 gadiem nebūtu iespējams, ja četrinieks nebūtu savācams kopā. ”Citādi jau nebūtu nozīmes. Kamēr var, vajag turpināt. Visi partneri tik mīļi, Jānītis it sevišķi. Galvenais, ka ar viņu varējām saprasties. Tā ir TĀDA lieta, ja partneris tevi saprot no pusvārda,” stāsta aktrise, kura no savas varones daudz mācījusies. ”Viņai jebkurā sitācijā ir ideja. Pateicoties viņai, dzīvoju ar pārliecību, ka nav bezizejas situāciju, ja vien domā, kā no tās izkļūt,” skaidro Martinsone.

Seriāla Sirdsmīļā Monika jaunās sezonas 1. sēriju skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl