Komentāri
Seriāla Sirdsmīļā Monika varonim liegts sauļoties, viņš vasaru “ķers” pārgājienā
LNT publicitātes foto

LNT septembrī sāks demonstrēt iemīļotā seriāla Sirdsmīļā Monika jauno sezonu, kurā vienā no lomām iejutīsies aktieris Jānis Reinis. Atgriežoties Mirdzas Martinsones varones vīra tēlā pēc 16 gadiem, Reinis nav zaudējis ne grama sava agrākā šarma.

54 gadus vecais aktieris ir labā formā – viņš ir nedaudz notievējis un pamanāms arī iedegums. Tā saucamo traktorista iedegumu Reinis ieguvis, strādājot lauku darbus. ”Un ar tādu ir jāaprobežojas, jo es diemžēl nemaz nedrīkstu sauļoties. Kādreiz man bija viena traka slimība – onkoloģiska, tāpēc saulē bez apģērba nedrīkstu rādīties,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atklāj aktieris, kura atveidotais varonis seriālā Sirdsmīļā Monika lauku dzīvi iepazīs tikai jaunajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēc pāris dienām beigsies jaunās sezonas filmēšana, un es došos četru dienu pārgājienā no Mazirbes līdz Kolkai,” tuvākos plānus atklāj Reinis.

Arī profesionālajā ziņā aktieris cer uzņemt jaunus apgriezienus. ”Man ir darbi un projekti, kas nav saistīti ar aktiermākslu. Taču gribētu palēnām atgriezties pie tā, ko vienmēr esmu vēlējies darīt. Man ir jauna dzīves pieredze, jaunas zināšanas, un šodien man cilvēkiem ir daudz vairāk ko teikt,” akcentē Reinis. Viņu visvairāk vilinot kino. ”Teātris ir smags žanrs, bet kino ir kā sprintera distance – ne mazāk aizraujoša. Taču šķiet, ka decembrī vienā teātra projektā es varētu būt,” pačukst Jānis Reinis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl