Martinsone neiesaka sievietēm sevi ņemt par skaistuma paraugu

1 komentārs

”Tāda, kāda izskatās Monika, ne vienmēr izskatos es dzīvē,” atklāj aktrise Mirdza Martinsone, kura no savas varones seriālā Sirdsmīļā Monika mācās sievišķību un šiku.

Mirdzas Martinsone labsajūtas un skaistuma formula – Dievs, daba, vecāki, labs miegs, vanna un miers.

”Ir dažādi brīži un dažādas sajūtas. Dažreiz esi skaistāks, dažreiz neesi tik skaists. Cilvēks ir cilvēks, un jebkuram tā ir. Ja seriāls Sirdsmīļā Monika vairumam cilvēku patīk, protams, tas vairo manu labsajūtu. Tāda, kāda izskatās Monika, ne vienmēr izskatos es dzīvē. Viņa ir pārāk sievišķīga. Es esmu tomēr īsts ”padomju produkts” un esmu diezgan vīrišķīga,” atzīst Monikas lomas atveidotāja, atklājot, ka no savas varones mācījusies sievišķību un šiku.

Runājot par rotaslietām, aktrise atklāj: ”Man tā kā Elizabetei Teilorei – viņa varbūt nenēsā, bet man ir.”

Izcilā aktrise Latvijas sievietēm iesaka būt pašām un skaistumu meklēt sevī.

Šī vasara Mirdzai Martinsonei aizritēja filmēšanas laukumā, jo uzņemtas jaunākās humora pilnā seriāla Sirdsmīļā Monika sērijas, ko skatītāji varēs baudīt jau septembra beigās.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

  • --
    0 0 0

    --

    man liekas ,ka jebkuru kuru aizvaino ,rodas rēciens ...un nekāda sakara ar tām zodiak zīmēm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl