Komentāri

Viņas izgājienus iemīlēja vairāk nekā miljons latviešu, šo sievieti mīlēja kā mājsaimnieces, tā biznesa lēdijas, bērni un pat visskarbākie valsts vīrieši… Tā nav neviena cita kā asprātīgā, čaklā un reizēm naivā Sirdsmīļā Monika! Jau šovakar kanāls LNT piedāvā šā seriāla jaunākās sezonas pirmo sēriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Monika ir mājsaimniece, kura ilgojas būt kas vairāk. Viņas vīrs Roberts (Jānis Reinis) ir talantīgs aktieris, pareizāk sakot, estrādes mākslinieks, tomēr intelektuālā ziņā nav nekāds spīdeklis. Īsts latgalietis – temperamentīgs, dažkārt kūtrs un laisks. Kad noskaišas vai ir ļoti uztraucies, sāk bārstīt frāzes latgaliski. Roberta latgaliešiem raksturīgā stūrgalvība un temperaments liek smaidīt ikvienam skatītājam.

Sirdsmīļā Monika, 1. sērija

Monikas un Roberta kaimiņi un dzīvokļa saimnieki ir Vimbu pāris – Hilda (Olga Dreģe) un Žanis (Leons Krivāns). Dzīvo kādā no vecajiem centra namiem, atguvuši savu īpašumu un to veiksmīgi apsaimnieko. Hilda un Žanis ir gados vecāki par galveno pāri – ziņkārīgi un pļāpīgi. Mēdz viens otru pavilkt uz zoba, tipiski ”lauleņi” ar stāžu. Žanis parasti omulīgs, Hilda vienmēr iesaistās Monikas izdarībās. Līdzko galvenajiem varoņiem rodas kāds skandāls, kaimiņi, kas dzird visu augšstāvā notiekošo, tūliņ ir klāt ar savu pieredzi, mīlestību, gatavi palīdzēt risināt konfliktu, bet finālā viss iznāk vēl sliktāk, kā jau tas parasti notiek arī dzīvē.

FOTO

Kā un vai šie tēli būs mainījušies? Ar kādiem piedzīvojumiem viņi atkal priecēs skatītājus? Skaties jaunākajā Sirdsmīļās Monikas sērijā!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl