7 interesanti fakti, kas tev noteikti jāzina par Sirdsmīļās Monikas jaunākajām sērijām

1 komentārs
7 interesanti fakti, kas tev noteikti jāzina par Sirdsmīļās Monikas jaunākajām sērijām
Foto: Uldis Āboliņš, Skaties.lv

Kanāls LNT 20. sezonas jubilejā skatītājiem gatavo vairākus patīkamus pārsteigumus. Viens no tiem – azartiskā, šarmantā un asprātīgā Sirdsmīļā Monika, viņas pacietīgais un mīlošais vīrs Roberts, kā arī viņu kaimiņi rudenī atgriezīsies LNT ekrānos jaunās sērijās.

Šodien, pēdējā filmēšanas dienā, jautrā noskaņā aktieri jau sāka svinēt jaunās sezonas sākumu. Lai arī pagājuši 16 gadi, šķiet, jautrā četrotne televīzijā bija redzama vēl vakar, arī aktieri jaunos piedzīvojumus izspēlē ar tādu pašu azartu kā iepriekš.

Šī vasara visiem četriem aktieriem bijusi ļoti intensīva un aizraujoša, kopā filmēšanas laukumā pavadītas teju 200 stundas.

”Atgriežoties Sirdsmīļās Monikas filmēšanas laukumā, jūtos tāpat, kā atgriežoties bērnības takās. Nenoliegšu, ka Monika ir viens no maniem mīļākajiem tēliem. Nav gan bijis laika izbaudīt un pakaifot par atkalredzēšanos ar Sirdsmīļo Moniku, jo filmēšanas darbs noritēja ļoti intensīvi. Kaifs un gandarījums noteikti būs septembrī, kad seriālu varēs redzēt kanālā LNT,” stāsta Mirdza Martinsone, Monikas lomas atveidotāja.

Jaunajās sērijās skatītājus sagaida spraigi notikumi

Dzīve nestāv uz vietas. Lai arī Monika ir mājsaimniece, kura turpina meklēt izaicinājumus, par ģimenes labklājību Robertiņš ir parūpējies un Rambāni dzīvo, cepures kuldami. Viens no Monikas lielākajiem piedzīvojumiem šajos gados ir bijusi dzīvokļa labiekārtošana. Taču, tā kā viņa ir apveltīta ar lielisku gaumi un smalku stila izjūtu, darbiņš paveikts lieliski. Monika nav mainījusies, viņai galvā rosās neskaitāmas radošas idejas. Tas vien ir garants, ka jaunajās sērijās mūs sagaida jautri pārsteigumi. Viens no pirmajiem notikumiem – Rambānu pāris plāno iegādāties īpašumu laukos. Hilda un Žanis nav īpaši apmierināti, ka varētu zaudēt labākos draugus un brīnišķīgos kaimiņus – tiekoties ar presi viņu starpā pat izcēlās neliels strīds. Taču tas netraucē Monikai domu lidojumu, viņa laukos grasās uzsākt biznesu.

Fakti par seriāla Sirdsmīļā Monika tapšanas procesu

– Jaunās sezonas filmēšanā kopumā piedalījušies 14 aktieri (Mirdza Martinsone, Olga Dreģe, Jānis Reinis, Leons Krivāns, Lidija Pupure, Mārtiņš Egliens, Dita Lūriņa – Egliena, Esmeralda Ermale, Juris Kalniņš, Velta Straume, Maija Romaško, Jānis Kirmuška, Laila Kirmuška, Zane Vaļicka un citi).
– Aizkadrā čakli darbojās vēl 12 cilvēki.
– Jaunajās sērijās būs redzams arī bruņurupucis, 75 cāļi un 25 vistas.
– Kopumā izmantoti gandrīz 100 dažādi tērpu komplekti – 55 dāmām un 40 kungiem.
– Filmēšanas laukumā pavadītas 200 stundas, vēl ilgāks laiks bijis vajadzīgs, lai sagatavotos.
– Filmēšana notikusi gan Rīgas centrā, kur atrodas Rambānu dzīvoklis, gan Ādažos – Monikas lauku mājās. Divas sērijas daļēji filmētas koncertzālē Rīga un klubā Austrumu robeža.
– Seriāla jaunie notikumi 10 aizraujošās sērijās būs redzami jau septembrī.

Aktieru plejādē nekas nav mainījies

Monikas (Mirdza Martinsone) un Roberta (Jānis Reinis) kaimiņi un dzīvokļa saimnieki ir Vimbu pāris – Hilda (Olga Dreģe) un Žanis (Leons Krivāns). Hilda un Žanis ir gados vecāki par galveno pāri – ziņkārīgi un pļāpīgi. Mēdz viens otru pavilkt uz zoba, tipiski lauleņi ar stāžu. Žanis parasti omulīgs, Hilda vienmēr iesaistās Monikas izdarībās. Līdzko galvenajiem varoņiem rodas kāds skandāls, kaimiņi, kas dzird visu augšstāvā notiekošo, tūliņ ir klāt ar savu pieredzi, mīlestību, gatavi palīdzēt risināt konfliktu, bet finālā viss iznāk vēl sliktāk, kā jau tas parasti notiek arī dzīvē. Kas notiks, kad Monika pārvāksies uz laukiem? Kā ar to spēs samierināties Hilda un Žanis? Skaties jau septembrī seriāla Sirdsmīļā Monika jaunās sērijas!

FOTO: ieskats Sirdsmīļās Monikas jaunāko sēriju tapšanā

1 komentārs