Latvijā uzņemta Amerikas populārā šova ”Vecmeita” viena no sērijām

1 komentārs
Latvijā uzņemta Amerikas populārā šova ”Vecmeita” viena no sērijām
INSTAGRAM

Amerikas populārajam iepazīšanās šovam ”Vecmeita” tiek uzņemta jau piecpadsmitā sezona. Lai šovu padarītu interesantāku jaunā sezona galvenokārt tiek filmēta ārpus ASV. Viena no sērijām uzņemta arī Rīgā un Siguldā.

Jau 13. maijā pirmizrādi piedzīvos ”Vecmeitas” piecpadsmitā sezona. Šova sestā sērija tika filmēta Latvijā, tādā veidā, parādot amerikāņiem Latvijas skaistumu un cilvēku laipnību.

Grupu randiņā ”vecmeita” kopā ar kavalieriem apmeklēja centrāltirgu un nobaudīja vietējos labumus, iejutās tirgus drudžainajā ritmā.

Toties individuālajā randiņā dāma pārbaudīja viena no izredzēto kungu ekstrēmo dabu, lecot Siguldā ar gumiju.

Piecpadsmitajā sezonā mīļoto vīrieti ar šova palīdzību cenšas atrast divdesmit četrus gadus vecā skaistumkonkursu dalībniece Hanna Brauna.

 

View this post on Instagram

 

*SPOILER* As I reported last night, Hannah and her men are in Latvia. Photo via @realitysteve of them at central market in Riga.

A post shared by Bachelor Spoilers (@bachelor.spoilers) on

Ierodoties Latvijā par Hannas sirdi cīnījās deviņi kungi, bet aizbraucot, skaistule jau bija atsijājusi vienu no vīriešiem.

Hanna turpina savus mīlestības meklējumus jau citās valstīs! Vai kādam no pretendentiem patiesi izdosies iekarot jaunietes sirdi un beigu beigās viņu apprecēt?

1 komentārs