Iluzionistu Daces un Enriko Pecolli dēls Dante atradis mīlestību

0 Komentāru
Iluzionistu Daces un Enriko Pecolli dēls Dante atradis mīlestību
INSTAGRAM

Slaveno iluzionistu Daces un Enriko Pecolli dēls Dante ir septiņpadsmit gadus vecs un jau atradis savu mīlestību. Pārītis ir kopā mazliet vairāk nekā pusgadu un ir laimīgi savās attiecībās.

Vasarā Dante pabeidza devīto klasi un apsvēra iespēju gadu nemācīties, bet veltīt laiku darbam, pasaules iepazīšanai, tomēr beigu beigās izlēma turpināt mācības, kā nekā visu var apvienot.

Dante mācās spēlēt bungas, ”Movie studio” apgūst kino režiju, aktiermākslu, kā arī strādā dažādus darbus, lai nopelnītu sev kabatas naudu.

”Dēls jūtas vecāks par saviem gadiem, uzvedas kā vecāks un steidzas laikam pa priekšu. Ar vīru esam teikuši, ka nav kur steigties, neko nenokavēsi, bet tas neko nemaina. Iespējams, tas tāpēc, ka viņam vienmēr apkārt bijuši pieaugušie, ne bērni,” par Danti reiz izteicās viņa māte Dace.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Alexa ? (@_abcdejdirst_) on

Vadoties pēc jaunā iluzionista Dantes ierakstiem sociālajos tīklos, redzams, ka jau pusgadu viņš ir laimīgs attiecībās. Jaunietis iemīlējies meitenē no Salaspils. Aleksai 16. janvārī paliks septiņpadsmit gadi.

Pāris sociālajos tīklos publisko mīļas fotogrāfijas, neslēpjot savas jūtas, kā nekā pirmā mīlestība ir viena no spēcīgākajām, un to gribas izrādīt apkārtējiem.

 

View this post on Instagram

 

#romanticasfuck ❤️:D

A post shared by Alexa ? (@_abcdejdirst_) on

Vairākos komentāros jaunais iluzionists apstiprinājis attiecību faktu un to, ka mīl meiteni. Tieši Aleksa ir jaunā iluzionista mūza un iedvesmo viņu mācīties jaunus burvju trikus un augt profesionalitātē.

Mīlnieki kopā sagaidījuši arī Jauno gadu un gada sākumu sauc par vēl vienu iespēju visu izdarīt pareizi.

 

View this post on Instagram

 

?She’s my magic ? #magic #harrypotter #illusionism #medievalstyle #hotbabe #assistant #babe #whenyourbaeisamagician #magician

A post shared by Dante E. Pezzoli (@dante.pezzoli) on

0 Komentāru