Smieklu vētra pār zārciņiem: seriāls ”Bitīt` matos” atgriežas kā ”Bitīt` kapos”

3 komentāri
Smieklu vētra pār zārciņiem: seriāls ”Bitīt` matos” atgriežas kā ”Bitīt` kapos”
Publicitātes foto

21. septembrī pie skatītājiem atgriezīsies pašmāju komēdijseriāls ”Bitīt’ matos”. Kā sola tā veidotāji, šogad ies jo īpaši lustīgi, jo papildināts ne tikai aktieru ansamblis, bet uz amizantāku mainīts seriāla nosaukums. Uzmanību – sagaidām ”Bitīt’ kapos”!

Seriāla jautrie notikumi risināsies Nellijas vadītajā apbedīšanas birojā ”Galapunkts”. Tā harmoniskajai ikdienai pienācis gals, jo, kā jau biznesa vidē ierasts, konkurenti nesnauž.

Nellija netaisās samierināties ar konkurentu klātbūtni, un sīva konkurences cīņa var sākties. Un ticiet – šajā nozarē izdomai nav robežu, it sevišķi, ja konkurents apmeties zem viena jumta… Un ne jau par biznesu vien būs stāsts, arī attiecības un mīlestība nekur neizpaliks, jo Silvestra pievilcība sakurinās jaunas kaislības.

Komēdijseriālā bez aktieru pamatsastāva – Imanta Strada, Daces Bonātes, Mārtiņa Meiera, Voldemāra Šoriņa, Mārtiņa Poča un Marijas Bērziņas -, piedalīsies vēl 48 viesaktieri, kuri, kā sola veidotāji, ”palīdzēs komiskās situācijas pārvērst smieklu jūrā”.

Veltas lomā kopā ar savu teātra un seriāla partneri Lidiju Pupuri jeb ”Bitīt’ kapos” Mirdzu redzēsim izcilo, bet aizsaulē aizgājušo Dailes teātra aktrisi Ventu Vecumnieci.

Mutīgā, apsviedīgā Nellija ar asarām acīs mēģinās iežēlināt ”Bitītes” īpašnieku Ojāru, lai viņš nepieļauj, iespējams, dzīves lielāko kļūdu – viņa dēla mātes Ritas, kurai arī ir iecere par sava apbedīšanas biroja atvēršanu, palikšanu zem viena jumta, un mēģina iekārdināt viņu par 30% lielāku īres naudu, taču Ojārs paliek nelokāms.

Nellija uzskata, ka Ojārs izdara lielu muļķību, jo kā gan tas izskatīsies – divi apbedīšanas biroji zem viena jumta! Spraigo sarunu pārtrauc Rita ar milzu čemodāniem, abas dāmas apmainās nikniem skatieniem un dzēlīgiem laba vēlējumiem biznesa attīstībā, un Nellija, iedama prom, Ojāram liek apdomāties, vai viņš vēlas elitāra līmeņa biroju vai lauku kakta kantori, kāds tas būs Ritas vadībā…

Ko viņš iesāks, skatieties jau pirmajā ”Bitīt’ kapos” sērijā!

Jautrība pie zārciņiem sākas no 21. septembra, ceturtdienās plkst. 22.10 kanālā LNT.

3 komentāri