3 komentāri
Jau nākamnedēļ! Pie skatītājiem ar jauniem varoņiem atgriezīsies smieklīgais seriāls “Bitīt’ matos!”
Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Pavasara sezonu kanāls LNT atklās ar Latvijā veidotā komēdijseriāla “Bitīt’ matos” jauno sezonu, kurā gaidāma ne vien jauna, humora un pikantu situāciju caurvīta sižeta līnija, bet arī jauni varoņi, kuri spēlēs absurdas un neprātīgi smieklīgas situācijas apbedīšanas birojā “Galapunkts”!

Kā var nojaust, nopietnībai šai apbedīšanas birojā un visā seriālā nebūs vietas, un nedēļas nogales priekšvakarā tas būs tieši laikā – izbaudiet “Bitīt’ matos” jauno sezonu no 3. marta piektdienās plkst. 21.10 LNT un TVPlay!

Nenopietni par nopietno!

Ieskicējot “Bitīt’ matos” jaunās sezonas sižeta līniju, pēc tam, kad nodeg Nellijas apbedīšanas biroja “Galapunkts” telpas, Ojārs steidz kaimiņienei palīgā un piedāvā noorganizēt bēres frizētavas “Bitīte” telpās. Tas rada lielu jucekli, īpaši Ojāra meitu Vēsmas un Fanijas starpā, taču beigu beigās visi pieslēdzas bēru realizēšanas procesam… Un saprot, ka trūkst bēru vadītāja!

Lielākajā izmisuma mirklī “Bitītē” ierodas frizieris Gotfrīds, kurš, piekrītot novadīt bēres, negaidīti kļūst par Nellijas glābiņu un jauno izvadītāju! Seriālā iesaistītie personāži spēj neapjukt un izkulties no jebkuras situācijas, viņiem padodas saskatīt gaišo tumsā un būt pozitīviem, un tikai viņi ir gatavi uz visu savu klientu dēļ, jo apbedīšanas birojs nu ir viņu kopīgais aicinājums!

Izcils aktieru sastāvs

Seriālā piedalās izcili pašmāju aktieri, piemēram, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Voldemārs Šoriņš, kurš atveido Bitītes īpašnieku Ojāru Zaķīti. Ojārs pēc dabas ir jautrs vīrietis, kuram ir divas burvīgas meitas – friziere Vēsma, kuras lomā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktrise Sanita Pušpure, un manikīre Fanija, ko spēlē Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane.

Savukārt frizieri, kurš pārkvalificējies par bēru vadītāju – Gotfrīdu atveido Valmieras drāmas teātra aktieris Imants Strads. Apbedīšanas biroja vadītāju Nelliju spēlē apburošā Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa.

Izvadītāja darbā pieteikties ieradīsies Silvestrs, kurš līdz šim strādājis par oficiantu, un lai arī pēc dabas ir slinks, tomēr spēj būt šarmants pret sievietēm, kuras viņam var vēlāk būt noderīgas! Silvestra tēlā iejutīsies Valmieras drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers.

Foto: seriāla “Bitīt’ matos” aktieru komanda

Ieradīsies Ojāra dēls!

Jaunajā sezonā varoni Ojāru sagaida pārsteigums – uzradīsies viņa dēls Emīls! Emīlu atveidos Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs. Emīls ir labsirdīgs, bet ne visai pielāgots mūsdienu dinamiskajai dzīvei – labāk izvēlas nedarīt, nekā darīt, ja ir iespēja! Savukārt Emīla mātes jeb Ritas lomā seriālā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dace Bonāte, kura ir izbijusi sportiste – desmitcīņniece.

Rita un Ojārs mācījušies vienā skolā, bet tad Rita apprecējusies ar citu vīrieti un no pilsētiņas aizbraukusi. Tas nozīmē, ka ar Ojāru nav redzējusies kopš agras jaunības – aptuveni 30 gadus! Tagad atgriezusies, lai apglabātu vīru viņas dzimtas kapos šajā pilsētiņā.

Foto: seriāla pirmā sezona

TOP komentāri

  • LOL
    +2 +1 -1

    LOL

    Imants Strazds izteicās, ka visi aktieri kas piekrīt spēlēt UgunsGrēkā ir stulbi, jo UgunsGrēks ir taču murgs, bet šādā debīlā projektā piekrīt tēlot??? Nedaudz amozamti. Vismaz UG aktierus pēc tam zin, a šitos??
  • Imis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl