1 komentārs

Nedēļas nogalē Latviju pāršalca ziņa, ka 89 gadu vecumā mūžībā aizgājusi Dailes teātra aktrise Venta Vecumniece, kura pavisam nesen sākusi filmēties seriālā “Bitīt’ matos”. Skaties.lv sazinājās ar seriāla veidotājiem, kuriem jautāja, kas notiks ar viņas atveidoto tēlu.

“Venta Vecumniece, kas seriālā atveido Veltu, būs redzama “Bitīt matos” trešās sezonas 1., 2., 7., 9. un 11. sērijā, kas kanālā LNT ēterā gaidāmas rudens sezonā,” portālam Skaties.lv atklāja seriāla producente Baiba Saleniece.

Viņu varējām redzēt arī iepriekšējās sestdienas, 26. maija, “Bitīt’ matos” sērijā, kurā darbojās tandēmā ar Lidiju Pupuri. Viņa seriālā spēlē Mirdzu.

Video: Venta Vecumniece seriālā “Bitīt’ matos”

Leģendāro aktrisi daudzi atceras arī no citiem latviešu seriāliem – “UgunsGrēkā” aktrise atveidoja super omi Veroniku, kuras stihija ir jaunākās tehnoloģijas un izklaides iespējas, bet seriālā “Sirdsmīļā Monika” viņa atveidoja visiem labi zināmo Cālīša kundzi.

“Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem, draugiem, visai aktieru saimei un viņas talanta cienītājiem!” tā Saleniece.

Foto: leģendu pieminot

TOP komentāri

  • Marks
    +1 +1 0

    Marks

    Ļoti žēl. Brīnišķīga aktrise bija ar lielu talantu. Lai viņai vieglas smiltis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl