2 komentāri

Mēdz teikt, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Gribētos šo teicienu pārfrāzēt  – viss foršais ir labi aizmirsts vecais, jo TV3 un LNT savulaik ir demonstrējuši tik daudz lielisku pašmāju seriālu. Laiks tikai tos atcerēties! Tāpēc no šodienas divu nedēļu garumā Latvijas lielākajā videoportālā TVPlay varēsi skatīties vecos, labos seriālus Cerību iela 21 un Zentas brīvdienas!

Ja atminies, seriāla UgunsGrēks varone Zentu savā seriālā devās vasaras atvaļinājumā pieskatīt savu radinieku māju. Tad arī viss sākas – pārpratumi un nebūšanas ar kaimiņiem, sirdī iekrita kāds vīrietis Gastons, un lietā tika likts viss Zentas šarms, kuram, kā zināms, nav robežu. Tā kā vīriešiem mīlestība iet caur vēderu un ļoti gribas Gastonam iepatikties, Zenta ķeras klāt arī pie kulinārijas brīnumu gatavošanas. Katrā no sērijām Zenta viena vai arī kopā ar kaimiņiem gatavos kaut ko gardu. Recepšu sarakstā atrodama siera kūka, kamambēra–biezpiena sacepums ar kūpinātu šķiņķi, uzkodas pie alus. Vārdu sakot, joku un gardumu pilns seriāls.

Foto

Savukārt seriāls Cerību iela 21 ir par dzīvi, mīlestību un cerībām. Vai sieviete spēj mīlēt divus vīriešus vienlaikus? Un vai brāļu attiecības mainās, ja starp viņiem nostājas sieviete? Seriāla galveno varoņu lomās ir mums pazīstamie Nacionālā teātra aktieri Anna Klēvere un Normunds Laizāns, kā arī Dailes teātra aktieris Intars Rešetins. Lomas spēlēs arī Zane Burnicka, Velta Skurstene, Rihards Lepers, dziedātāja Aisha.

Foto

Skaties Cerību ielu 21 un Zentas brīvdienas!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl