1 komentārs

Līdz ar ziņu par rokgrupas Dzelzs vilks pirmās izlases izdošanu seriāla Šķiršanās formula skatītāji tiek iepriecināti ar seriāla tituldziesmas audio.

”Dziesma man bija galvā jau kādu laiku, bet seriāls deva grūdienu, lai to pabeigtu. Uldis bija tas, kurš kā jau mākslinieks reizēm otru mākslinieku pagrūž uz darbiem un izaicinājumiem. Tas ”saslēdzās” kopā, un tā sanāca šāda sadarbība,” par dziesmas Bīstami vārdi tapšanu un nokļūšanu seriālā Šķiršanās formula tituldziesmas godā portālam Skaties.lv stāsta rokmūziķis Juris Kaukulis, kurš ir dziesmas teksta autors.

Kā dziesmas iedvesmas avotu Kaukulis min domu nepastāvību. ”Reizēm liekas, ka esi tajā vietā, kuru vienmēr esi gribējis sasniegt, bet, tur atrodoties, apstākļi tevi sagriež tā, ka šķiet, ka tā ir pati nevēlamākā vieta, kur atrodies. Protams, domāju par attiecībām, jo Šķiršanās formula tomēr.

Bet ne tikai tas. Kad rakstīju dziesmu, bija svarīgi, ka viss ir tā bīstami – domas galvā pašam var šķist bīstamas. Bet tā ir tā dzīve!” pauž Kaukulis.

Foto: seriāls Šķiršanās formula

Režisora Ulda Cipsta seriāls skatītāju vidū iemantojis pretrunīgas atsauksmes. ”Man šķiet, ka tas ir labi, jo jābūt dažādībai. To, ko piedāvā Uldis, aktieri un visa grupa, ir jauns virziens Latvijā. Katra jauna lieta izraisa divējādus vai vēl vairāk viedokļus. Man liekas, ka vienaldzīgo nav. Vieni saka: fui, ko tur rāda, tas ir pretīgi, bet citiem ir ļoti interesanti.

Tas parāda arī tendenci, ka cilvēki viens no otra dzīvo atsvešināti, tad mēģina tuvoties un viss sāk ”sprāgt” gaisā,” pauž rokmūziķis.

Audio

Seriāla Šķiršanās formula sesto sēriju skaties jau šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Tikmēr priecīga vēsts visiem rokgrupas Dzelzs vilks faniem – klajā nācis apvienības 25. gadskārtas spilgtāko dziesmu dubultalbums Dziesmas pilnmēness naktī, kurā apkopotas 25 rokmūzikas kompozīcijas no Dzelzs vilka pirmsākumiem līdz mūsdienām, tostarp arī dziesma Bīstami vārdi. Saistībā ar notikumu grupa aicina fanus uz autogrāfu stundu 2. novembrī plkst. 17.00 Vecrīgā mūzikas veikalā Randoms.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl