Sultānes Hirremas atveidotāja mirdzēs jaunā turku seriālā ”Nakts karaliene”; aktrise pārsteigs ar vizuālām pārvērtībām

20 komentāri
Sultānes Hirremas atveidotāja mirdzēs jaunā turku seriālā ”Nakts karaliene”; aktrise pārsteigs ar vizuālām pārvērtībām
Publicitātes foto

No 2. oktobra darbdienās plkst. 18.55 kanālā LNT būs skatāms jauns Turcijas seriāls ”Nakts karaliene”, kurā galveno lomu atveidos ”Lieliskā gadsimta” zvaigzne Mirjama Uzerli. Tas būs sirdi plosošs stāsts par jaunu, pievilcīgu sievieti vārda Selīna, kura satiek vīrišķīgo Kartalu un neprātīgi iemīlas. Viņi ļaujas kaislīgam romānam, kura rezultātā dzimst dēls, bet vienu gan izskatīgais turks noklusē – viņš ir precējies, un dzīve sagriežas kājām gaisā.

Reti, kurš seriālu cienītājs, nebūs pamanījis rudmataino sultānieti Hirremu no pasaulslavenā Turcijas seriāla ”Lieliskais gadsimts”, ko joprojām rāda kanāls LNT. Jau itin drīz simpātisko turku aktrisi varēsim skatīt jaunā ampluā – sievišķīgas siržu lauzējas Selīnas lomā, kura piedzīvos gan kaismīgu mīlestību, gan sāpīgu šķiršanos un nokļūšanu mīlas trīsstūrī vienas ģimenes ietvaros. Tas būs kaislību un spēcīgu emociju ceļojums ikvienam seriālu cienītājam.

Pašas aktrises dzīve nav bijusi rozēm kaisīta, tādēļ liktenīgās sievietes loma viņai ļoti piestāv un skatītajiem ļaus novērtēt viņas izjusto aktierspēli un emocijas daudz patiesāk.

Kad Mirjamai seriāla ”Lieliskais gadsimts” filmēšanas laikā grūtniecības dēļ nācās pamest Hirremas lomu, viņai saskārās ar mīļotā vīrieša Džana Ateša pazemojumu – viņš aicināja pārdomāt lēmumu par bērna laišanu pasaulē. Aktrisi metās aizstāvēt tūkstošiem seriāla fanu, lai gan Turcijas morālie likumi neatbalsta ārlaulības attiecības.

Pēc saceltās vētras un sabiedrības spiediena, gaidāmā bērna tēvs tomēr atzina savu necienīgo rīcību un atvainojās ne tikai Mirjamai, bet visai Turcijas sieviešu kopienai.

Aktrises meitiņa Lara pasaulē nāca 2014. gadā. Kādu laiku Mirjama dzīvoja Vācijā un piedalījās dažos ar televīziju un reklāmu saistītos projektos.

Atšķirībā no seriāla ”Lieliskais gadsimts” sultānes tēla, jaunajā seriālā ”Nakts karaliene” no rudmates nebūs ne vēsts. Viņa ir lieliskā formā, ko apliecina arī daudzie sociālo mediju ieraksti. Viņa uzsver, ka līdz ar meitas piedzimšanu viņa ir kļuvusi laimīgāka un ir gatava jaunām, ilgstošām attiecībām, kas viņas dzīvē ieviesīs harmoniju un miera sajūtu.

Izbaudiet seriālu ”Nakts karaliene” no 2. oktobra darba dienās plkst. 18.55 LNT!

20 komentāri