“Pludmales patruļa” ar seksīgo Pamelu Andersoni atgriežas TV ekrānos

1 komentārs
“Pludmales patruļa” ar seksīgo Pamelu Andersoni atgriežas TV ekrānos
PUBLICITĀTES FOTO

Svētki visiem kulta seriāla ”Pludmales patruļa” (“Baywatch”) cienītājiem! Svinot populārā seriāla trīsdesmit gadu jubileju, tā faniem sagādāta dāvana – šā gada sākumā seriāls ir pārveidots HD kvalitātē, un drīzumā būs skatāms arī Latvijā.

TV6 dzimšanas dienas nedēļā – jau no 3. jūnija darbdienās plkst. 18:00 būs iespēja atgriezties pagātnē un sekot krietnās ”Pludmales patruļas” glābēju saspringtajai ikdienai. Puskaili un stiegraini augumi, sarkani peldkostīmi, seksīgas glābējmeitenes, slīkstoši un, protams, arī izglābti cilvēki, personiskas drāmas, dažreiz pat noziegumi, kā arī savstarpējās attiecības – tā ir ”Pludmales patruļa”.

Atpazīstamākie ”Pludmales patruļas” glābēji ir tās vadītājs Mičs Bukanons, kuru atveido Deivids Haselfofs, kā arī nepārspējamā “Playboy” zvaigzne un aktrise Pamela Andersone.

Patiesībā tieši Deividam Haselhofam mēs varam pateikties, ka seriāls ”Pludmales patruļa” piedzīvoja pat vienpadsmit sezonas. Pirmā sezona seriālam nebija īpaši veiksmīga, un tika lemts to atcelt, tomēr Haselhofs bija viens no retajiem, kurš ticēja seriālam, ieguldīja tajā savu naudu un panāca, ka tiek uzfilmēta arī otrā sezona.

Seriāls kļuva par vienu no skatītākajiem pasaulē un tika nominēts neskaitāmām balvām, no kurām vairākas arī ieguva. Deivids Haselhofs sākumā gan iebilda pret Pamelas Andersones piedalīšanos seriālā, jo domāja, ka viņas lielās krūtis novērsīs skatītāju uzmanību no seriāla notikumiem, tomēr šī viņa doma tika noraidīta, un Andersone piedalījās vairāk nekā 100 seriāla sērijās.

Foto: Pamela Andersone pārsteidz ar eleganci

Interesanti, ka Pamela Andersone dzīvē nav laba peldētāja un ūdens viņai riebjas. Lai kā ir realitātē, seriālā Pamela bija lieliska!

Satiec seksīgos ”Pludmales patruļas” glābējus sarkanajos peldkostīmos TV6! Pēc seriāla motīviem 2017. gadā ir uzņemta arī filma ar tādu pašu nosaukumu ar Dveinu Džonsonu, Zaku Efronu un seriāla ”Kvantiko” zvaigzni Prijanku Čopru galvenajās lomās. Nelielās lomās filmējušies arī Deivids Haselfofs un Pamela Andersone. Filmu ”Pludmale patruļa” TV6 rādīs tieši savā dzimšanas dienā – ceturtdien, 6. jūnijā, plkst. 22.00!