Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Paliec mājās un negarlaikojies! Pieci seriāli un šovi, ko baudīt TV

Pievienot komentāru
Paliec mājās un negarlaikojies! Pieci seriāli un šovi, ko baudīt TV
PUBLICITĀTES FOTO

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, ļaudis mudināti nedoties ceļojumos, neapmeklēt publiskas vietas un uzturēties mājās. Lai mājās palicējiem nebūtu jāgarlaikojas, košu seriālu un šovu izlasi piedāvā mediju grupas “TV3 Group” TV kanāli.

Televīzijas kanālu TV3, TV3 Life un TV6 skatītājiem iespējams baudīt gan iemīļotus seriālus un šovus, gan pavisam karstus jaunumus.

1

Jauna medicīnas drāma ”Jaunamsterdama”

Priecīga ziņa visiem mediķu seriālu cienītājiem – TV3 Life ar 19. martu no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 19.00 piedāvā jaunu medicīnas drāmu ”Jaunamsterdama” (”New Amsterdam”).

Jaunamsterdama ir Amerikas senākā valsts slimnīca, kas pieņem pacientus arī bez apdrošināšanas. Tā pastāvīgi cīnās ar līdzekļu trūkumu, personāls ir pārguris un neapmierināts, un daļa ārstu izmanto slimnīcu savai personiskajai peļņai, tomēr slimnīcā katru dienu tiek glābtas neskaitāmas dzīvības.

Viss mainās, kad par jauno slimnīcas galveno ārstu kļūst Makss Gudvins. Makss ir īpašs ārsts – viņa galvenais jautājums jebkuram ir – kā es varu palīdzēt? Jau savā pirmajā darba dienā viņš to uzdod saviem padotajiem – mediķiem. To pašu viņš pajautās gan ārstiem, gan medmāsām, gan slimnīcas administrācijai un pat apkopējiem, un, protams, pacientiem.

Jau pirmajā darba dienā viņš atlaiž visus sirds ķirurgus, jo viņu darba rezultāti ir zem katras kritikas – mirstība ir ļoti augsta, taču viņi vēl pamanās pieprasīt naudu no pacientiem. Maksas pieeja darbam ir neordināra, un viņam ir tikai viens mērķis – palīdzēt pacientiem. Viņš piecus gadus vadījis slimnīcu ķīniešu kvartālā, un, glābdams citus cilvēkus, ir gandrīz pazaudējis savu dzīvi un savu ģimeni – viņš ir uz šķiršanās ceļa ar sievu, kura gaida bērnu.

Ir ārsti, kuri priecājas par Maksa ieviestajām pārmaiņām – viņi sen nav jutušies savā darbā labi, bet nu situācija kļūst cerīga. Ir, protams, arī mediķi, kuri skaita dienas, līdz slimnīcas vadība savaldīs jauno censoni, kurš izjaucis ierasto kārtību. Kura cerības piepildīsies? Makss aizdegas par jaunām idejām, uzklausa kolēģus un viņu ieteikumus, kā uzlabot slimnīcas darbu un rezultātus, un nekavējoties dodas pārliecināt slimnīcas vadību par nepieciešamajām pārmaiņām.

Slimnīca katru dienu uzņem pacientus, un seriāls ieskatās arī viņu dzīvēs un likteņos, kā arī mediķu savstarpējās attiecībās. Aizkustinošs stāsts par slimnīcas ikdienu, tās pacientu un personāla dzīvi un attiecībām jaunajā seriālā ”Jaunamsterdama” – seko līdzi jau ar 19. martu no pirmdienas līdz ceturtdienai septiņos vakarā TV3 Life!