”Netflix” jaunajā seriālā ”Mesija” provokatīvā kontekstā izskan Latvijas vārds

Uzvaras gājienu ”Netflix” šogad sācis seriāls ”Mesija”, kurš ir versija par mūsdienu Jēzus dzīvi. Vērīgie Skaties.lv lasītāji pamanījuši, ka vienā no tā pirmajām sērijām parādījies arī Latvijas vārds, turklāt visai provokatīvā kontekstā.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Alina Cibulaka

  Alina Cibulaka

  Un tad kad Brooklyn nine nine uztaisīja veselu epizodi par latviešu mafiju neviens neko neteica 😂
 • Responsibility

  Responsibility

  Nu mes ari nevaram but naivi un domat,ka viņi vienkarši Holivudaa izdomaja 3 reizes seriala izmantot Latvijas vardu un runat par Latviju. Vispar Holivuda ir vieta kur notiek programmēšana...To seriālu būtu jāsauc par -antimesija-, jo daudzas lietas ko tā "mesija" saka ir absurdas un paklausieties, pirms uzticaties tiem serialiem par reliģiju un it sevišķi muusdienu versiju, es iesaku papētīt pāris lietas, jo piemeram bibele atklasmes gramata ir rakstits,ka kadreiz uz zemes buus antikrists kurs izliksies ka ir Jēzus un viss bus tiesi ka taja seriala. Var jau likties ka sis ko es rakstu ir mulkibas , bet mes nevaram ignoret serialus kuri ari nak no netflixa kā " black mirror".. un tad ir vel jautajumi- kāpēc Jēzus? Kāpec ne buda ? Kāpēc ne citas reliģijas?
 • !!!

  !!!

  Tas ir Netflix nevia Holivuda. Nav ko brīnīties, Netflix vienmēr kaut kādu sūda seriālu uztaisa.
 • Josh Richards
 • Arturs Kasuba

  Arturs Kasuba

  Nu vispar to tur piemineja daudzas reizes un es daudzcskatos filmas un serialus un Latvijas vards paradas pedeja laika biezi un diemzel ne labakaja gaisma...
 • Egons Ligeris

  Egons Ligeris

  Nopietni? Tas ir tā vērts, lai par to rakstītu ziņās? Amerikāņi vienmēr tā izmanto visas bijušās Psrs valstis. Un tagad dēļ tā vajag celt traci?
 • Iveta Ivie Ermane

  Iveta Ivie Ermane

  Lol... Iedomājieties, ja citas valstis tādus rakstus drukās....
 • Aigars Aigars

  Aigars Aigars

  Tas jau jums vajadzīgs.Ir par ko rakstīt.Propoganda no nekā. Droši vien,ka Krievijas karaspēkam jāpulcējas pie amurikrancijas robežām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!